skype-logo-open-graph

اسکایپ نیز بعد از اکس باکس، افیس و ویندوز به برنامه ی اینسایدر پیوست تا جمع اینسایدرها کامل تر شود و مایکروسافت برای تکمیل و پیشرفت نرم افزارهای خود کار آسان تری در پیش داشته باشد. با وینفون همراه باشید.

اسکایپ امروز رسما برنامه ی Skype Insider را معرفی کرد تا راهی برای علاقه مندان اسکایپ ایجاد کند تا بتوانند  به نسخه های پیش نمایش این نرم افزار دسترسی داشته باشند و در ارتقا و پیشرفت آن سهیم باشند.

افرادی که به عنوان اینسایدر اسکایپ هستند می توانند به خدمات و به روزرسانی های پیش نمایش دسترسی داشته باشند و البته این نسخه ها، از پایداری کمتری نسبت به نسخه های عمومی برخوردار هستند. اینسایدرها می توانند بازخوردهای خود را برای اسکایپ در راه بهبود ویژگی ها ارسال کنند تا نرم افزار کامل تری به دست کاربران عمومی برسد. در کنار این موارد، این افراد با ارسال پیشنهادهایی درباره قابلیت های جدید به افزایش ویژگی های اینده اسکایپ کمک خواهند کرد.

طبق اعلام اسکایپ، Skype Preview UWP در این برنامه حضور ندارد و سرویس های دیگری مدنظر این بخش است. شما با حضور در هر سیستم عاملی می توانید از طریق این لینک به اینسایدرهای اسکایپ بپیوندید.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵

اقای اکبر زاده اموزش بدید که چطوری عضوش بشیم

    هادی اکبری زاده
    💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵

    سلام، ثبت نامش انچنان سخت نیست، شما ایمیل رو وارد می کنید و میرید مرحله بعد سیستم مدنظر رو انتخاب و تقریبا تمام… ولی چشم روش کار می کنیم اگر باز به مشکل خوردین. 🙂

ایمان
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵

امیدوارم فرهنگش هم روزی فراگیر بشه

Mahmoud A
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵

سلام دوستان کسی لینک گپ ویندوز فونی داره؟یه سری سوال داشتم میخواستم بپرسم ممنون میشم کسی داره بفرسته

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,