skype-android

تیم اسکایپ امروز اعلام کرد که به زودی تغییراتی در نرم افزار موبایل رخ خواهد داد و این تغییرات در راستان مدرنیزه کردن و تغییر زیرساخت های اسکایپ خواهد بود. با وینفون همراه باشید.

اسکایپ در نظر دارد تا تماس های نرم افزار خود را بهبود ببخشد و این تماس ها را قابل اعتماد تر کند تا در تماس هایی که میزبان تماس را قطع می کند به طور خودکار ارتباط متوقف نشود. بدین ترتیب اگر در یک تماس گروهی، میزبان و تماس گیرنده تماس را ترک کند، دیگر اعضا می توانند به ادامه ی مکالمه با دوستان خود ادامه دهند.

در کنار تغییر بالا، مایکروسافت انواع مختلف تماس را به در یک بخش تماس ادغام خواهد کرد تا برقراری تماس ساده تر شود و از این به بعد گزینه ی “تماس ها” برای کاربران نمایش داده خواهد شد تا بتوانند تماس اسکایپ به اسکایپ  تصویری یا صوتی برقرار کنند.

همچنین تیم اسکایپ اعلام کرده است که کاربری خرید اعتبار اسکایپ را بهبود خواهد بخشید اما توضیح بیشتری ارائه نداده است. در نهایت این بخش در نظر دارد تا روش جدیدی را برای شنیدن پیام های صوتی(Voicemail) در اسکایپ معرفی کند و از این به بعد کاربران می توانند پیام های تصویری به جای پیام صوتی های سنتی برای یکدیگر ارسال کنند اما این قابلیت همچنان در اسکایپ باقی خواهد ماند تا در صورتی که تمایل به ارسال پیام صوتی داشته باشید، از آن استفاده کنید.

نظر شما در رابطه با تغییرات جدید اسکایپ چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MoHsEn.Mo
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

سلام
بیلد قبلی برام ارور دانلود میداد . تاریخ گوشی رو هم عوض کردم ولی دان نشد
بیلد جدیدم که اصلا میگه گوشیت آپدیت مشکل چیه .
در تو رجیستری گوشی هم برای دانلود آپدیت تغییر ایجادکرده بودم . ولی دوباره برگردوندم به حالت قبل ولی خبری از آپدیت نیست .
به نظرتون هارد ریست کنم ؟
لومیا ۷۳۰

    mramir
    پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

    شما بنظر من اصلا رد ۲ اینسایدر نباشه یا رکاوری تولز دانگرد کن . نمیکشه گوشیت. در ضمن خواستی ادامه بدی تا ۲۹ حل میشه مشکل دریافت اپ وگرنه هارد ریست هم رست میکشنه مشکلو. ولی من نظرم دانگرد و مدندن تو رسمی واشه شما. ۹۵۰ رد ۲ مشکلی ندارن و جدیدا

mramir
پاسخ دهید چهارشنبه 4 آبان 1395

ادیت بذارید تو کانتا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,