skype_qik_lede

اگر در جریان اخبار اسکایپ بوده باشید باید بدانید که در سال ۲۰۱۴ مایکروسافت نرم افزاری را با نام اسکایپ کوییک روانه استور کرد، یکی از هدف این برنامه به اشتراک گذاری لحظه های مختلف کاربر با ویدیوهای کوتاه با دوستان خود است، اما به نظر می رسد مایکروسافت دیگر لزومی به حضور این برنامه در تلفن های همراه نمی بیند و قصد دارد به زودی فعالیت آن را متوقف کند.

Skype-Qik-Screenshot

روز گذشته اسکایپ در وبسایت رسمی خود خبر کنار گذاری Skype Qik را اعلام کرد، مایکروسافت اعتقاد دارد که در حال حاضر به دلیل بروزرسانی های اخیر برنامه ی اصلی اسکایپ کاربران تمام کارهایی را که با اسکایپ کوییک انجام می دادند را با نسخه اصلی انجام می دهند و دیگر حضور یک برنامه جدا برای اشتراک گذاری ویدیو ضروری به نظر نمی رسد.

از این رو مایکروسافت اعلام کرده است که کاربران تنها تا تاریخ ۲۴ مارس می توانند از این برنامه استفاده کنند و فعالیت اسکایپ کوییک در این تاریخ متوقف خواهد شد، مایکروسافت همچنین به کاربران این نرم افزار گفته است که قبل از این تاریخ تمامی پیام ها و ویدیوهای خود را در جایی ذخیره کنید زیرا پس از این تاریخ دیگر قادر به ارسال و دریافت پیام نخواهید بود.

آیا شما هم از اسکایپ کوییک استفاده می کردید؟

منبع :

SKYPE

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
HOIIIIN
پاسخ دهید سه شنبه 4 اسفند 1394

فقط چون از شکل و ظاهر کاشیش خوشم میومد نصب داشتمش 😐

Mahmoud
پاسخ دهید سه شنبه 4 اسفند 1394

دوستان کسی خبر داره که میشه با ۶۴۰ایکس ال هم فرمت تصاویر رو به جای jpeg به raw تغیر داد؟ منظورم اینه که فرمت گرفتن عکس عوض بشه نه تبدیل فرمت بعد از گرفتن ،اگه میشه چجوری ممکنه؟

alireza.k
پاسخ دهید چهارشنبه 5 اسفند 1394

بنظر من حداقل بگم تو ایران تا زمانی که راه اندازی اسکایپ شبیه تلگرام نشه اینجا جا نمیوفته
مثال:چندساله اسکایپ هست؟حالا چند وقته IMO اومده؟؟چرا همه IMO نصب کردن؟خب راه اندازی ساده-همین.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,