skype-translator

مجله‌ی Popular Science، مجبه‌ای است که محتوایی درباره‌ی تکنولوژی و علم را برای عموم تدارک می‌بیند. حال این مجله تشخیص داده است که امسال مترجم اسکایپ، بهترین نوآوری در زمینه‌ی نرم‌افزار بوده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

این مجله درباره‌ی این انتخاب این‌طور بیان کرده است:

هوش‌مصنوعی‌ای که برای مترجم اسکایپ به‌کار رفته است، به‌مانند برج بابل در دنیای دیجیتالی ماست. این ویژگی به ما اجازه می‌دهد که با هر‌کس در هر‌کجا، فارغ از هر زبانی سخن بگوییم.

مترجم اسکایپ از سال ۲۰۱۵ در اختیار عموم قرار گرفته است و هدفش این بوده تا مشکل زبان که در  برقراری ارتباط با افراد وجود داشت را از سر راه بردارد. این نرم‌افزار برای مترجم آنی از ۸ زبان و برای مترجم متنی از ۵۰ زبان پشتیبانی می‌کند.

به‌وسیله‌ی یادگیری ماشینی، این نرم‌افزار قادر است تا براساس گفته‌ها، و مقایسه و تجزیه‌و‌تحلیل آن‌ها، چیزهای بیش‌تری را یاد بگیرد و عملکردش را هربار بار بهتر از قبل کند.

در صورت پشتیبانی این نرم‌افزار از زبان پارسی، آیا از آن استفاده می‌کردید؟

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hossein.13h
پاسخ دهید پنجشنبه 28 مهر 1395

Windows 10 Build 14951

peyman
پاسخ دهید پنجشنبه 28 مهر 1395

بیلد جدید رداستون ۲
حلقه فست
۱۴۹۵۱.۱۰۰۰
منتشر شد
صرفاً جهت اطلاع!!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,