skype-translator

مجله‌ی Popular Science، مجبه‌ای است که محتوایی درباره‌ی تکنولوژی و علم را برای عموم تدارک می‌بیند. حال این مجله تشخیص داده است که امسال مترجم اسکایپ، بهترین نوآوری در زمینه‌ی نرم‌افزار بوده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

این مجله درباره‌ی این انتخاب این‌طور بیان کرده است:

هوش‌مصنوعی‌ای که برای مترجم اسکایپ به‌کار رفته است، به‌مانند برج بابل در دنیای دیجیتالی ماست. این ویژگی به ما اجازه می‌دهد که با هر‌کس در هر‌کجا، فارغ از هر زبانی سخن بگوییم.

مترجم اسکایپ از سال ۲۰۱۵ در اختیار عموم قرار گرفته است و هدفش این بوده تا مشکل زبان که در  برقراری ارتباط با افراد وجود داشت را از سر راه بردارد. این نرم‌افزار برای مترجم آنی از ۸ زبان و برای مترجم متنی از ۵۰ زبان پشتیبانی می‌کند.

به‌وسیله‌ی یادگیری ماشینی، این نرم‌افزار قادر است تا براساس گفته‌ها، و مقایسه و تجزیه‌و‌تحلیل آن‌ها، چیزهای بیش‌تری را یاد بگیرد و عملکردش را هربار بار بهتر از قبل کند.

در صورت پشتیبانی این نرم‌افزار از زبان پارسی، آیا از آن استفاده می‌کردید؟

منبع :

WINBETA

323 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
hossein.13h
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵

Windows 10 Build 14951

peyman
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵

بیلد جدید رداستون ۲
حلقه فست
۱۴۹۵۱.۱۰۰۰
منتشر شد
صرفاً جهت اطلاع!!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,