skype-web-beta

مایکروسافت همانند نرم افزار بونیورسال ویندوز اسکایپ، تغییراتی برای بهبود نسخه ی آزمایشی اسکایپ تحت وب ایجاد کرد تا تم تیره نیز در اختیار کاربران این گروه قرار گیرد. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت و تیم اسکایپ سال ۲۰۱۴ نسخه ی ازمایشی تحت وب اسکایپ را عرضه کردند و اسکایپ تحت وب را یک قدم بسیار مهم برای ایجاد یک ارتباط Real Time معرفی کردند (Real-Time Communications). مهم تر اینکه هر ماه میلیون ها کاربر از سراسر دنیا به وبسایت اسکایپ مراجعه می کنند. آن ها همیشه در خواست داشتند که بتوانند در همین وب سایت و با استفاده از مرورگر خود به گفتگوی متنی و صوتی بپردازند. اگرچه نسخه ی تحت وب از ژوئن ۲۰۱۵ برای تمامی افراد در دسترس قرار گرفته است اما همچنان نام بتا را روی خود می بیند.

نسخه ی تحت وب اسکایپ، با به روزرسانی جدید به نسخه ی ۱.۶۱.۶۸ ارتقا یافته و اکنون در تنظیمات این نسخه شخصی سازی بیشتری وجود دارد. نسخه ی اسکایپ برای مرورگرها اکنون دارای تم تیره شده است و همانند نسخه های اسکایپ ویندوز از این تنظیمات بهره می بزد، اکنون نرم افزارهای مختلفی دارای تم تیره هستند و یکسان سازی محیط ویندوز به جای خوبی رسیده است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علیرضا
پاسخ دهید چهارشنبه 13 مهر 1395

کار دیگه ایی بلد نیست فقط بلده رنگ تمها رو عوض کنه یه بار برمیداره یه بار اضافه میکنه.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,