سال گذشته مایکروسافت از پلتفرم خود برای ورود بات ها به اسکایپ پرده برداری کرد. در طی یک سال اخیر بات های متعددی راه خود را به اسکایپ باز کردند. آخرین بات اضافه شده به اسکایپ Heston Bot نام گرفته است که ایده های خوبی برای آشپزی ارایه می کند.

امروز مایکروسافت همکاری با سرآشپز افسانه ای Heston Blumenthal را اعلام کرد، این همکاری منجر به ساخت باتی با نام وی شده است، این بات برای اولین بار و به صورت اختصاصی برای اسکایپ عرضه می گردد، و می تواند ایده های آشپزی، دستورهای طبخ غذا، و غذاهای پیشنهادی مناسب هر فصل را به صورت مستقیم از این سرآشپز مشهور ارایه کند. علاوه بر این موارد این بات به صورت ماهانه دستورهای پخت متناسب با هر فصل را نیز برای شما ارایه خواهد کرد.

در صورتی که می خواهید Heston Bot را استفاده کنید کافی است تا عنوان Heston Bot را در بخش بات های اسکایپ جستجو نمایید، و آن را به لیست مخاطبین خود اضافه کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,