_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بازی‌های رایگان این هفته ایکس‌باکس وان مشخص شدند هدیه ارزشمند مایکروسافت به دارندگان اشتراک طلایی ایکس‌باکس لایو

پس از آن‌که مشخص شد بازی PUBG هفته دیگر به صورت رایگان برای دارندگان ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد، مایکروسافت سه بازی دیگر را به صورت رایگان قرار داده است تا بازیکنان بتوانند در این هفته آن‌ها را تجربه کنند. این بازی‌ها شامل Skyrim Special Edition، Injustice 2 و Halo 5 می‌شوند که برای دارندگان اشتراک طلایی ایکس‌باکس لایو رایگان است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

البته هنوز علت رایگان شدن دو بازی Skyrim و Injustice 2 معلوم نیست. با توجه به توییتی که از صفحه رسمی بازی منتشر شد، به‌نظر می‌رسد که علت رایگان شدن بازی Halo 5 فرا رسیدن جشنواره سالیانه Halo Word Championship 2018 باشد. بازی به طور کامل برای دانلود قرار می‌گیرد، بنابراین شما می‌توانید از تمامی نقشه‌های بخش چندنفره بازی استفاده کنید و تمامی محتوای سه بسته الحاقی که تاکنون برای این بازی عرضه شده است را تجربه کنید. بازی Skyrim نیز همانند Halo به‌طور کامل در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. اما به‌نظر می‌رسد که فقط نسخه اولیه بازی Injustice 2 به صورت رایگان قرار می‌گیرد و بسته‌های الحاقی این عنوان همراه آن قرار ندارد.

اگر شما بخواهید این عناوین را پس از مدت زمانی که رایگان هستند بخرید، مایکروسافت برای شما تخفیف‌هایی قائل شده است. به این ترتیب شما می‌توانید بازی Skyrim را 50 درصد تخفیف تا تاریخ 23 آوریل و دو بازی Injustice 2 و Halo 5 را با 40 درصد تخفیف تا چهار روز دیگر خریداری کنید.

برای استفاده رایگان از این عناوین شما به اشتراک طلایی سرویس ایکس‌باکس لایو نیاز دارید. تمامی این عناوین از تاریخ 12تا 15 آوریل در دسترس هستند.

منبع :

MSPOWERUSER

67 پست
محمد جواد نجفی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,