Smashy_Road_Lead

بازی های ساده زیادی برای گذراندن اوقات فراغت برای ویندوزفون وجود دارد که Smashy Road: Wanted نیز در آن گروه قرار می گیرد. این بازی در علفزار، شهر و بیابان شروع می شود که تنها یک هدف را در پی دارد؛ فرار از دست پلیس ها.

پلیس ها همه چیز در اختیار دارند. بالگرد ها، ون های SWAT و تانک ها مانع فرار شما می شوند. این بازی دارای ۹۰ خودرو متنوع است که می توانید با جمع آوری پول آن ها را باز کنید. Smashy Road: Wanted هم اکنون در استور موجود است که بر روی رم های ۵۱۲ مگابایتی نیز به راحتی اجرا می شود.

Smashy_Road_Menu

Smashy Road: Wanted منو بسیار ساده ای دارد. تنها یک گزینه برای رفتن با گاراژ برای انتخاب ماشین وجود دارد که برای اجرا بازی تنها کافیست بر روی صفحه ضربه بزنید. برای رفتن به چپ و راست می توانید از دو قسمت چپ و راست گوشی استفاده کنید. سرعت خودرو خودکار است و تنها کار شما دوری از پلیس ها برای دستگیر نشدن می باشد.

هر چه بیش تر فرار کنید، امتیاز بیش تری کسب می کنید. همچنین می توانید از پول هایی که بر روی جاده است استفاده کنید و ماشین های بیش تری را آزاد کنید. برای باز کردن ماشین ها شما می توانید یکی از دو را انتخاب کنید؛ یا می توانید از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید که مبلغ آن از ۰.۹۹$ تا ۳.۹۹$ قابل تغیر است. راه دیگر نیز جمع کردن ۱۰۰$ پول درون بازی برای آزاد کردن هر ماشین است که به صورت چرخشی، یک ماشین برای شما انتخاب می شود.

Smashy_Road_Garage

هر گاه به دست پلیس ها بیفتید، گیم پلی بازی به شما کمک می کند که از دست آن ها فرار کنید. اجرای قانون به هر وسیله ای صورت می گیرد: پلیس گشت، کامیون SWAT، هامر، هلیکوپتر و تانک به کمک پلیس ها می آیند و اگر نتوانستند شما را دستگیر کنند، دست به دامن ارتش می شوند.

Smashy_Road_Game

هیچ قانونی در جاده ها وجود ندارد. شما می توانید با ماشین ها برخورد کنید یا درخت ها را له کنید بدون هیچ محدودیتی. البته اگر شما به موانع برخورد کنید، شانس پلیس را برای دستگیری خود بیش تر می کنید. این را هم در نظر داشته باشید که ماشین شما نمی تواند در رودخانه شنا کند!

هر چه بیش تر به موانع برخورد کنید، آسیب ماشین شما بیش تر می شود. همچنین می توانید با گمراه کردن ماشین های پلیس به آن ها صدمه وارد کنید یا باعث انفجار آن ها شوید. اگر صدمه ماشین شما زیاد شود، باعث انفجار خودتان نیز می شود. مواظب برخورد با نفتکش ها باشید تا از بروز آسیب های جدی در امان باشید.

Smashy_Road_Busted

Smashy Road: Wanted یک بازی چالش انگیز و جالب با طراحی ساده است که می تواند برای گذراندن وقت تاثیر گذار باشد. هدف شما ساده است اما با گذشت زمان کار شما سخت تر می شود. گرافیک پیکسلی و انیمیشن بازی خوب به نظر می رسد و ماشین های زیادی برای باز شدن در بازی وجود دارد. گیم پلی بسیار ساده است و با تمرین کردن مهارت شما بیش تر خواهد شد.

Smashy Road: Wanted هم اکنون در استو ویندوزفون در دسترس است و احتمالا در آینده ای نه چنداد دور برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ نیز منتشر خواهد شد. Smashy Road: Wanted یک بازی رایگان است که برای پردازنده های ضعیف نیز قابل اجرا می باشد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 29.19 مگابایت
  • منتشر کننده:Bearbit Studios B.V.
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع :

windowscentral

20 پست
امیر حاجی محمدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مصطفی
پاسخ دهید جمعه 25 دی 1394

ممنون خسته نباشی
عالی بود هم بازی هم معرفی اون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,