Sniper Ghost Warrior-1

امروز توسعه‌دهنده بازی Sniper: Ghost Warrior 3، خبر از انتشار بتای عمومی بازی در دست ساخت‌شان داده است. بتای این عنوان از تاریخ ۷ ژانویه آغاز می‌شود و تنها کاربران رایانه‌های شخصی قادر به اجرای این نسخه هستند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

شما برای دسترسی به بتای عمومی این بازی باید در سایت رسمی بازی ثبت‌نام کنید و شانس‌تان را برای اجرای زودهنگام‌ این بازی بیازمایید. نسخه‌ی بتای عمومی این بازی دارای دو مرحله تک‌نفره(Single Player) است که شما می‌توانید توضیحات آن را پایین‌تر بخوانید.

Sniper Ghost Warrior 3

در یک بیانیه که مدیرعامل CI Games منتشر کرده است، او از کاربران خواسته تا با مشارکت در این بتا و ارسال بازخورد در فروم‌ استیم، در توسعه‌ی بهتر این بازی آن‌ها را کمک کنند.

Cut Off: جدایی‌طلبان کنترل یک آرایه از آنتن‌های بزرگ را به‌دست گرفته‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با استفاده از ماهواره‌ها، حرکات دشمن را رصد کرد و با پایگاه‌های دور ارتباط برقرار کنند. حال جان(شخصیت بازی) باید به این منطقه نفوذ کند و با تغییر موقعیت دیش‌‌های ماهواره‌ای، جلوی ارسال سیگنال‌ها را بگیرد. دسترسی به ارتباطات دشمن یک دید تاکتیکی مفید به جان و تیمش برای شکست دشمن می‌دهد.

Blockout: همکاری جان با یک گروه مقاومت محلی باعث می‌شود او از مکان مخفی‌شدن یکی از تحت تعقیب‌ترین افراد لیستش را پیدا کند. این لیست شامل اسم مجرمانی است که جان با از بین بردن آن‌ها می‌تواند عدالت را دوباره برای مردم گرجستان فراهم کند. هدف جان در این ماموریت، Ivan Krustchev است. او در یک آپارتمان مخروبه و پیچیده که توسط محافظان تحت نگهبانی قرار دارد پنهان شده است. حال این شما هستید که باید نحوه‌ی پایان رساندن مرحله را رقم بزنید. شما می‌توانید از ساختمان مقابل با تفنگ دوربین‌دار خود شلیک کنید یا می‌توانید پایگاه را با تفنگ رگباری خود به آتش بکشید؛ البته از روش مخفی‌کاری نیز می‌توانید استفاده کنید.

 Ghost Warrior 3 برای تاریخ ۴ آوریل ۲۰۱۷ زمان‌بندی شده است. این بازی برای PC، اکس‌باکس وان و PS4 منتشر خواهد شد.

لازم‌به‌ذکر است که برخلاف نسخه‌های قبلی، این نسخه از بازی Open World است و شما می‌توانید آزادانه در محیط بازی گشت‌و‌گذار کنید. همچنین بازی دارای یک بخش چندنفره(MultiPlayer) است.

منبع :

GAMESPOT

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,