microsoft-band-2

یکی از مهمترین نکات در داشتن یک ورزش لذت بخش و مداوم وجود انگیزه است، اگر شما برای انجام یک برنامه ی ورزشی دچار یکواختی شوید به طور حتم دلسرد خواهید شد و بعد مدتی آن را رها خواهید کرد، اکثر افزادی که تصمیم به شروع یک برنامه ی ورزشی می کنند به دنبال شخصی می گردد تا همراه با وی برنامه ی جدید خود را شروع کنند، زیرا وجود یک رقیب باعث ایجاد انگیزه و حس رغابت می شود، حال مایکروسافت این مهم را در نظر گرفته است و به زودی یک ویژگی جدید به دستبند خود می افزاید.

روز گذشته مایکروسافت اعلام کرد که به زودی ویژگی جدید را به دستبند خود خواهد افزود که کاربران می توانند میزان رشد و رکورد های ثبت شده ی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و انگیزه را برای ادامه ی برنامه ی ورزشی خود بیشتر کنند، ردموندی ها برای این موضوع از شبکه ی اجتماعی فیسبوک استفاده خواهند کرد، به این گونه که با عرضه ی بروزرسانی بعدی کاربران می توانند این دستبند را به اکانت فیسبوک خود متصل کنند تا میزان زمان ورزش خود، میزان کالری سوخته شده و حتی مسافتی که دویده اند را با دوستان خود در این شبکه ی اجتماعی به اشتراک بگذارند.

MSBand2015_Social_Stats_V2_WhBG_RGB_horizontal2

شما می توانید چالش های مختلفی همچون میزان قدم های برداشته شده، مسافت دویده شده، مسافت طی شده با دوچرخه را ایجاد کنید و از دوستان خودبرای پیوستن به این چالش ها دعوت به عمل بیاورید، تمامی دوستانی که در این شبکه عضو هستند و از مایکروسافت بند استفاده می کنند می توانند تمامی فعالیت های دوستان خود را زیر نظر بگیرند و روند فعالیت آن ها را بررسی کنند، همین امر باعث می شود که دوستان هم دیگر را برای ادامه ی فعالیت ترغیب کنند و انگیزه در این ورزش گروهی بالا برود.

مایکروسافت اعلام کرده است که این بروزرسانی تا چند روز آینده عرضه خواهد شد.

منبع :

BLOG.MICROSOFTHEALTH

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
a.m.i.r.e.s
پاسخ دهید شنبه 6 فروردین 1395

این برنامه ماکروسافت هلس چه خوبه فقط حیف انلاینه

متین
پاسخ دهید شنبه 6 فروردین 1395

سلام.جناب عبدی یه سوالی داشتم .مایکروسافت بند هنوز از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه؟یعنی اس ام اس که بیاد حروف فارسی هنوز همونجور با شکلک های عجیب و غریب نشون میده .و اینکه رو این دستبند میشه نرم افزار نصب کرد؟اگه میشه از کجا؟ممنون.ببخشید زیاد شد.

  MOSTAFA RASHIDSALEHI
  پاسخ دهید شنبه 6 فروردین 1395

  هنوز نه

  mehdi61
  پاسخ دهید شنبه 6 فروردین 1395

  متاسفانه هنوز از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه. البته توی آخرین بروزرسانیش زبانهای چینی و ژاپنی و چند تا کشور آسیای شرقی دیگه بروزرسانی انجام شد. شاید برای فارسی یا عربی هم کارایی کنه.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,