bigscreen

راه همواری در مقابل واقعیت مجازی وجود ندارد و چالش های زیادی در مقابل دستگاه های واقعیت مجازی وجود دارد، یکی از بزرگ ترین مشکلات این است که هر وقت می خواهید یک برنامه مرسوم اجرا کنید باید هدست خود را در بیاورید. حال اگر بخواهید این غوطه وری را حفظ کنید و یا بخواهید فقط از یک دستگاه واقیت مجازی به عنوان تنها صفحه نمایش استفاده کنید، چه راه کاری دارید؟ این جاست که BigScreen وارد می شود و فکر می کند ایده ای ناب دارد.

این شرکت در حال توسعه ی نرم افزاری است که ویندوز دسکتاپ شما را در یک محیط واقعیت مجازی قرار می دهد. می توان یک صفحه نمایش بزرگ که قسمت بزرگی از دیوار مقابل شما را می پوشاند داشته باشید، بدون این که بخواهید پول زیادی برای خرید تلویزیون های گران قیمت خرج کنید. برتری دیگر این ایده در تجربه اجتماعی است، می توان به صورت مجازی صفحه نمایش دوست تان را که در نقطه ی دیگری از جهان قرار دارد ببینید، یا در حالی که آواتار های شخصی آن ها در کنار تان قرار دارد با هم بازی کنید یا به تماشای یک فیلم بنشینید. برای درک بهتر این سناریو ها تصاویری که در انتهای مطلب قرار داده شده و این تصویر جیف را تماشا کنید.

از امروز می توان برای دریافت نسخه بتای عمومی نرم افزار ثبت نام کرد. نسخه نهایی نرم افزار برای HTC Vive و Oculus Rift در ماه آپریل در دسترس قرار خواهد گرفت و پشتیبانی از Gear VR سامسونگ نیز در زمانی در سال ۲۰۱۶ اضافه خواهد شد. برای استفاده از برنامه BigScreen طبیعتا به یک هدست گران و یک رایانه قدرتمند نیاز دارید، اما BigScreen یک گام مهم به سمت کاربردی تر شدن و استفاده از واقعیت مجازی در زندگی روزمره انسان ها خواهد بود. در ادامه می توانید تصاویر این نرم افزار را ببینید:

bigscreen_house_of_cards bigscreen_spacex bigscreen_game_of_thrones bigscreen_rocket_league bigscreen_dota

183 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمدرضا
پاسخ دهید یکشنبه 23 اسفند 1394

این الان چطوری این کارو میکنه؟عینک میخواد؟پروژکتور داره؟

شی شی هه

mahammad
پاسخ دهید یکشنبه 23 اسفند 1394

سریال خانه ی پوشالی رو۱۰۰بارعادی دیدیم.باواقعیت مجازی هم حالاکه خیلی اصرارمیکنیدمیبینیم.

M.N
پاسخ دهید یکشنبه 23 اسفند 1394

ایدش حرف نداره

    حـ می ـد
    پاسخ دهید یکشنبه 23 اسفند 1394

    دقیقا! خیلی خوب میشه که اگه تنها چیزی که لازم بود یک نوعی از نمایشگر بود، بدون نیاز به حمل هیچ سخت افزاری

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,