ویندوز 10

مایکروسافت در روز گذشته به روز رسانی تجمعی جدیدی را برای تمام کاربران به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ دسکتاپ عرضه کرد. اگر شما نیز از آن دسته از کاربران هستید که با نصب این به روز رسانی تجمعی بر روی کامپیوتر شخصی خود با مشکل مواجه شده اید، نگران نباشید، زیرا شما تنها نیستید. گزارش های زیادی در این باره در شبکه ی اجتماعی توییتر و انجمن پشتیبانی مایکروسافت منتشر شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همان گونه که می دانید، بیلد ۱۴۳۹۳.۲۲۲ در اوایل این هفته برای اینسایدر ها منتشر شده بود، بنابراین موضوع تعجب آور این است که چرا مایکروسافت تا زمان رفع مشکلات این بیلد، مانع عرضه ی عمومی این به روز رسانی نشده است. گزارش های بسیاری در مورد این مشکل منتشر شده که حتی بسیاری از آن ها عضو حلقه های Slow و Release Preview بوده اند.

با این که تعدادی از کاربران نیز با نصب این به روز رسانی جدید مشکلی نداشته اند و به سادگی توانسته اند آن را دریافت و نصب کنند، ولی به نظر می رسد که این مشکل بسیار گسترده است، به طوری که نیاز به جستجوی زیادی نداشته تا متوجه شوید که این مشکل حتی پیش از عرضه برای کاربران غیر اینسایدر نیز، گزارش شده بوده است.

احتمالا ساده ترین راه حل برای مایکروسافت، انتشار یک به روز رسانی تجمعی جدید دیگر خواهد بود. با این حال باز هم سوال است که این شرکت چرا باید یک به روز رسانی مشکل دار را پیش از رفع اشکالات آن برای عموم عرضه کند!

آیا شما نیز در هنگام نصب این به روز رسانی تجمعی با مشکل مشابهی مواجه شده اید؟

منبع :

NEOWIN

1577 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
جوادی محب
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

تو آپدیت تعجمی قبلی هم وضع به همین شکل بود . خیلیها به مشکل برخوردن

مهرداد
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

کلا بعد از رفتن گابریل آئول از ریاست بخش اینسایدر،بیلدهای عرضه شده با کمترین تغییرات عرضه میشن و یا حتی باگهایی که توی بیلد قبلی بودن ، رفع نشده، دوباره تو بیلد جدید هم همون باگها هستن.

mojtaba
💔 4 پاسخ دهید شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

من که با مشکلی مواجه نشدم توی نرم افزار net balancer کل svchost.exe ها رو بلاک کردم دیگه از آپدیت خبری نیست الان که ویندوزم خوب کار میکنه آپدیت میخوام چیکار ؟!

behdad
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

منکه امروز صبح آپدیتش کردم و سریع و تمیز دانلود و نصب شد.نمیدونم چه مشکلی منظورشونه!

azad
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵

دیروز os build 14393,222 را دریافت (دانلود) و نصب کردم که کمی طول کشید اما هیچ مشکلی مشاهده نشد حتی امروز هم ویندوز رو آپدیت کردم که به خوبی انجام شد. ورژن ویندوز ۱۰ لپ تاپ من ۱۶۰۷ version است.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام