scorpio-xbox-one-s

ردموندی ها اخیراً اعلام کردند که بازی‌های اکس باکس وان بر روی اکس باکس وان اس بهتر اجرا نخواهند شد فرق چندانی با هم نخواهند داشت اما به نظر می‌رسد که این موضوع در رابطه با پروژه اسکورپیو صحت نخواهد داشت و گیمر ها سرعت و کیفیت بیشتری را در اسکورپیو شاهد خواهند بود. البته آقای اسپنسر گفته است این موضوع برای بازی‌هایی که قادر به تغییر رزولوشن هستند امکان پذیر خواهد بود و کمی بهتر اجرا خواهند شد.

۲۰۱۶-۰۶-۱۳ (۲)

آقای فیل اسپنسر در این باره گفته است:

اگر به بازی‌هایی همچون Halo 5 نگاه کنید در بخش تنظیمات خود قسمتی به نام dynamic scaling دارد که مربوط به تغییر رزولوشن پویا است، زمانی که پردازش تصویر در صحنه‌های بازی پیچیده‌تر می‌شود این قابلیت به کمک می‌کند تا رزولوشن بازی کاهش بیابد و فریم تصویر در ۶۰ فریم باقی بماند، شما اگر بازی‌هایی که دارای این قابلیت هستند را بر روی پروژه اسکورپیو اجرا کنید زمان بیشتری را بر روی فریم بالای بازی تجربه خواهید کرد.

آقای اسپنسر بازی‌های بیشتری را که بر روی اسکورپیو بهتر اجرا می‌شوند معرفی نکرد اما طبق گفته ایشان اگر بازی‌های دارای قابلیت dynamic scaling اجرای بهتری خواهند داشت باید گفت که بازی‌هایی همچون The Witcher 3 ،The Division و Doom در این لیست قرار خواهند گرفت. وی در ادامه توضیح داد که این قابلیت بارز پروژه اسکورپیو نیست، در واقع اسکورپیو نیامده است تا بازی‌های قبلی را بهتر اجرا کند بلکه هدف اصلی آن اجرای بازی‌های جدید با کیفیت ۴K است و توصیه می‌کنم برای اجرای بازی‌های گذشته این کنسول را خریداری نکنید.

منبع :

GAMESPOT

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,