بازی Sonic Forces یک عنوان جدید برای کنسول آینده مایکروسافت است. این بازی را Sonic Team توسعه داده است و توسط سگا برای ویندوز، اکس باکس وان و کنسول‌های دیگر نشر یافته است. این بازی قسمتی از سری Sonic the Hedgehog بوده که در بیست و پنجمین سالگرد سونیک از آن رونمایی شده است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

سگا هنوز رسما عرضه این بازی برای اکس باکس وان اکس را تایید نکرده اما مایکروسافت آن را در لیست بازی‌های بهبود یافته برای اکس باکس وان اکس قرار داده است. با در نظر داشتن این واقعیت ما باور داریم که این بازی برای این کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی در ادامه سری Sonic the Hedgehog قرار دارد که در آن سونیک باید نیرو های مقاومت را در برابر Doctor Eggman که می‌خواهد دنیا را با یک ارتش رباتی و با کمک آدم شروری به نام Infinite نابود کند، رهبری کند.

نسخه فیزیکی این بازی در پاییز امسال با قیمت ۴۰$ در آمریکای شمالی عرضه می‌شود. این نسخه شامل روکش کنترلر سونیک و محتوای اضافه Sega-Atlus است که سیزده عدد لباس و لوازم مختلف را درون بازی برای شما فراهم می‌آورد.

پیش خرید دیجیتالی این بازی برا اکس باکس وان و کامپیوتر در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهد شد. این عنوان توسط همان تیمی که Sonic Colors و Sonic Generations را منتشر کردند، عرضه خواهد شد. Sonic Forces تجربه‌ای فراموش نشدنی برای گیمرها به ارمغان می‌آورد. سونیک پرسرعت، ابزار های جدید و راه اندازی سیستم‌های خطرناک گذشته شما را یاد سونیک کلاسیک خواهد انداخت. نظرات خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

 

 

منبع :

WINDOWSREPORT

340 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,