بالاخره پس از مدت ها انتظار زمان عرضه بازی Sonic Mania مشخص شد. امروز شرکت سگا با انتشار ویدیویی از طرح های اولیه بازی جزییاتی از زمان عرضه آن و قیمت بازی را مشخص کرد.

بر طبق ویدیو منتشر شده توسط شرکت سگا، این بازی در تاریخ ۱۵ آگوست و با قیمت ۲۰ دلار عرضه خواهد شد، قیمت گذاری مناسب این عنوان می تواند به استقبال بالای کاربران از آن بیانجامد.

دوستداران Sonic Mania می توانند هم اکنون از طریق این لینک نسخه دیجیتال بازی را برای کامپیوتر و اکس باکس پیش خرید کنند. از سوی دیگر نسخه Collector بازی Sonic Mania که پیش از این معرفی شده بود نیز از این لینک برای مدت محدودی قابل سفارش است.

اگر با جزییات این بازی آشنایی ندارید باید اشاره کنیم که Sonic Mania به نوعی آمده تا یاد و خاطره بهترین عناوین کلاسیک سونیک را جشن بگیرد، البته این جشن با فناوری روز هم همراه شده است، چرا که این بازی با نرخ فریم عالی ۶۰ و فیزیک کامل پیکسل ها ارایه می شود.

می توانید به جای Sonic، Tails و یا Kunckles بازی کنید و در میان محیط های کاملا جدید به مسابقه بپردازید، و از سوی دیگر شرکت سگا مکان های گذشته بازی را نیز بازطراحی کرده است، تا به خوبی حس قدیم زنده شود.

به سطح بعدی دنیای سریع ترین جوجه تیغی آبی رنگ دنیا خوش آمدید.

منبع :

MSPU

844 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ezat
پاسخ دهید چهارشنبه 10 خرداد 1396

واسه سیستم عامل موبایل نیست این؟

Ss
پاسخ دهید چهارشنبه 10 خرداد 1396

چرا نمیخواهد سگا بالاخره یک بازی سه بعدی بده؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,