skype-signin-1در حال حاظر شما برای ورود به اسکایپ می توانید از حساب مایکروسافت و یا نام حساب اسکایپ خود استفاده کنید. در آینده برعکس این قابلیت نیز برای کاربران فراهم خواهد شد یعنی شما با نام کاربری اسکایپ خود توانایی ورود به دیگر سرویس های مایکروسافت از جمله OneDrive، Xbox Live و … را خواهید داشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در وبلاگ پست اسکایپ در این رابطه چنین عنوان شده است:

ممکن است به تازگی شما متوجه تغییرات کوچکی در ظاهر و باطن حساب اسکایپ خود شده باشید. ما در حال کار کردن روی نزدیکتر کردن هر چه بیشتر اسکایپ و مایکروسافت به یکدیگر بودیم و الان بسیار هیجان زده ایم که اعلام کنیم به زودی شما می توانید از نام حساب اسکایپ خود برای ورود به دیگر سرویس های مایکروسافت مثل Xbox، Office و OneDrive استفاده کنید. با یک تایید اعتبار (و یک آدرس ایمیل برای سرویس ها) شما به زودی می توانید در کنار استفاده از OneDrive برای ذخیره سازی تصاویر و اسناد خود در فضای ابری مایکروسافت، از Xbox Live لذت ببرید، نامه های الکترونیک خود را در Outlook.com مدیریت کنید و با استفاده از Skype با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشید.

اگر متوجه تغییرات صفحه تایید اعتبار اسکایپ، تغییر پسورد و روند بازیابی حساب شده اید دلیلش آن است که در حال حاظر این موارد توسط مایکروسافت مدیریت می شوند. البته هیچ کدام از این تغییرات در استفاده همیشگی شما از اسکایپ تاثیری نخواهد داشت و شما هنوز هم می توانید با استفاده از نام کاربری خود به اسکایپ وارد شوید.

این تغییرات می تواند در جهت کمک به آن دسته از کاربران اسکایپ که در حال حاظر استفاده زیادی از دیگر سرویس های مایکروسافت ندارند باشد. یکی از بزرگترین موانع استفاده کاربران از دیگر سرویس ها مشکلات ایجاد حساب و ورود به حساب ها در هر سرویس می باشد. با دادن توانایی استفاده از دیگر سرویس های مایکروسافت به کاربران با استفاده از حساب اسکایپ کنونی آنها می توان آنها را به استفاده بیشتر از سرویی های مایکروسافت در ویندوز ۱۰ مجاب کرد.

ورود به حساب اسکایپ همیشه خارج از جهان دیگر سرویس های مایکروسافت بود است اما با این روند تایید اعتبار یکتا، برای تمام سرویس های مایکروسافت، اکنون حساب کاربران اسکایپ تنها در ظاهر متفاوت خواهد بود.

نظر شما در رابطه با این اعلانیه تیم اسکایپ چیست؟

منبع :

windowscentral

94 پست
عرفان الهامی
مهندس فناوری اطلاعات، علاقه مند به دنیای تکنولوژی و کمپانی مایکروسافت! ، "آینده را تصور کن "
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بررسی تخصصی سرفس آرک ماوس یکشنبه 8 مرداد 1396
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
رضا
پاسخ دهید چهارشنبه 28 مهر 1395

کاش میشد عین گوگل پلی این اسکایپم بشه اکانت گیما رو سیو کنه
من دهنم سرویس شده سر بعضی از بازیا الان میخوام گوشیمو ریست کنم دلم نمیاد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,