Spotify به زودی نرم افزار دسکتاپ خود را برای رایانه های ویندوز ۱۰ در استور ویندوز منتشر می کند اما رقیب این سرویس SoundCloud  نیز که از مدت ها قبل بر روی نرم افزار ویندوز ۱۰ کار می کرد، نسخه ی بتا را در دسترس کاربران قرار داده است. با وینفون همراه باشید. 

SoundCloud بر روی نرم افزار جدید ویندوز ۱۰ کار می کند که در حال حاضر در نسخه بتا به سر می برد و به کاربران اجازه ی شنیدن تمام آهنگ های این سرویس را می دهد.

نرم افزار جدید ساندکلاود ویژگی های مناسبی مثل جستجوی ترک ها، بررسی آخرین لیست ها، نمایش آخرین ترک ها را به کاربران می دهد و توجه این سرویس را به ویندوز نشان می دهد. همچنین این سرویس قابلیت اپلود از طریق ویندوز ۱۰ بر روی این سرویس را نیز در نظر گرفته است و قابلیت جدید discovery نیز برای پیشنهاد موزیک ها بسیار کارآمد است. نکته ی جالب فعلی عدم نیاز به ثبت نام در سرویس SoundCloud Go+ است.

نسخه ی بتا نرم افزار ویندوز ۱۰ این سرویس، در حال حاضر پایدار است و شما می تونید با کمترین اشکال و باگ از آن استفاده کنید. انتشار این نرم افزار برای دستگاه های ویندوز موبایل هنوز مشخص نیست و با توجه به اینکه این اپلیکیشن یونیورسال طراحی شده است احتمال انتشار آن برای ویندوز ۱۰ موبایل وجود دارد.

شما می توانید از طریق لینک زیر، این نرم افزار را دانلود نمایید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 4.65 - 10.28 مگابایت
  • سیستم عامل: ویندوز 10
  • شرکت سازنده: Soundcloud Ltd.
منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید چهارشنبه 10 خرداد 1396

دیگه کم کم استور داره پر بار میشه

Iman Balaa
پاسخ دهید پنجشنبه 11 خرداد 1396

چه فایده. هر دو نرم افزار فیلتره…. جدیدا نرم افزار tune in radio رو هم فیلتر کردن….

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,