امروز مایکروسافت از سرفس پرو رونمایی کرد. سرفس پرو در مقابل سرفس پرو ۴ به‌روزرسانی خوبی به حساب می‌آید و ما علاوه بر تغییر در لولا، بهبود طراحی، قلم جدید و تایپ کاور جدید، شاهد تغییراتی در مشخصات سخت‌افزاری نیز هستیم. در ادامه برای مقایسه مشخصات سخت‌افزاری سرفس‌پرو با دیگر همتایانش با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت در این کنفرانس اعلام کرد که سرفس‌پرو جدید ۱.۷ برابر از آیپد پرو اپل سریع‌تر است. شما در ادامه می‌توانید مقایسه سخت‌افزاری کامل این دستگاه با دیگر محصولات را مشاهده کنید.

همچنین مایکروسافت ادعا می‌کنید که نسخه‌ی جدید سرفس حدود ۲.۵ برابر سریع‌تر از سرفس‌پروی ۳ است که در سال ۲۰۱۴ میلادی برای عموم عرضه گشت.

پایین‌تر جدولی را مشاهده خواهید کرد که در آن مشخصات سخت‌افزاری سرفس‌پرو، سرفس‌پرو ۴، سرفس پرو ۳، سرفس‌بوک و سرفس لپ‌تاپ با یکدیگر مقایسه می‌شوند.

دیدگاه خود در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا سرفس پروی جدید از لحاظ سخت‌افزاری قدرت مناسبی دارد؟

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mhr
پاسخ دهید سه شنبه 2 خرداد 1396

برای عمم عرضه گشت 😂😂😂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,