مدت زیادی است که منتظر دیدار دوباره با یکی از بهترین و دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی‌های رایانه‌ای یعنی Sam Fisher هستیم اما یوبیسافت (Uisoft) هر بار ما را فقط منتظر گذاشت یا بیخودی دلخوش کرد. از رویداد کراس اور آن با Ghost Recon Wildlands گرفته تا معرفی یک بازی موبایل در E3 2019 که شخصیت اصلی آن خود سم فیشر بود اما آن چیزی نبود که ما انتظار دیدنش را داشتیم یا از آن خوشحال شویم. این وسط دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی امید بیشتری برای دیدار با وی و نسخه جدیدی از سری Assassin’s Creed دارند.

خب، گزارش یا بهتر است بگویم شایعه جدیدی که پخش شده ادعا دارد که یک نسخه جدید از سری Splinter Cell و همینطور Assassin’s Creed به طور غیر منتظره‌ای به طور انحصاری برای Oculus VR به عرضه خواهند رسید.

بر اساس گزارشی از The Information خود آقای مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg) در تلاش است که بازی‌های انحصاری بیشتری به لاین آپ عناوین هدست واقعیت مجازی Oulus اضافه کند (اگر در جریان نیستید، باید به شما اعلام کنم که Facebook مالکیت Oculus را در اختیار دارد) و همین علاقه هم باعث به وجود آمدن چند بازی انحصاری جدید برای Oculus VR شده تا دو نسخه از بهترین فرنچایزهای مخفی کاری تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی برای این هدست به عرضه برسند. هنوز جزئیات این که آیا این دو بازی دو عنوان کاملا جدید و انحصاری برای این هدست خواهند بود، عناوین قدیمی این دو فرنچایز هستند که به حالت واقعیت مجازی درآمده‌اند یا این که حالت VR برای نسخه‌های آینده این دو فرنچایز هستند، مشخص نشده است و هنوز شفاف سازی لازم در این زمینه صورت نگرفته است.

فعلا تا زمانی که این موضوع توسط منبع قابل اعتماد دیگری تایید یا تکذیب شود را در حد شایعه نگه خواهیم داشت تا ببینیم این موضوع چه زمانی دقیقا روشن خواهد شد. اما از طرفی دیگر هم اگر ثروت و دارایی‌های Facebook را در نظر بگیرید، می‌بینید که انجام چنین کاری هیچ کار سختی برایشان نیست و به هیچ وجه دور از انتظار یا غیر ممکن نیست. بنابراین ممکن است سم فیشر یک بار دیگر خودش را دوباره نشانمان دهد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,