مایکروسافت در کنفرانس امروز خود طیف گسترده ای از محصولات را معرفی کرد. یکی از مهم ترین موارد معرفی شده در کنفرانس امروز معرفی Windows 10 S بود.

همان طور که در اخبار وینفون به اطلاع شما رساندیم، ویندوز ۱۰ اس، صرفا قابلیت دریافت اپلیکیشن ها از استور ویندوز ۱۰ را دارد. این مسئله از یک سو امنیت بالاتر را به همراه دارد و از سوی دیگر با توجه به نصب اپلیکیشن های یونیورسال، عملکرد ویندوز بعد از ماه ها استفاده هیچ گونه تفاوتی با روز ابتدایی نخواهد داشت.

محدود شدن دریافت اپلیکیشن ها به استور باعث می شودف تا توسعه دهندگان بیش تری از استور استقبال کنند. در کنفرانس امروز مشخص شد که Spotify در حال آماده کردن نسخه نهایی اپلیکیشن خود برای ورود به استور ویندوز است.

اسپاتیفای به وسیله پل نرم افزاری Centennial وارد استور می شود، بنابراین صرفا بر روی کامپیوترها قابل استفاده خواهد بود و این نسخه از اپلیکیشن اسپاتیفای بر روی اکس باکس و ویندوز ۱۰ موبایل قابل استفاده نخواهد بود.

توسعه و رشد ویندوز ۱۰ اس تا حد زیادی به غنای استور بستگی دارد، و به نظر می رسد با شرایط پیش رو آینده درخشانی برای این نسخه از ویندوز ۱۰ پیش رو باشد.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

898 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,