در طرحی از بازاریابی داخلی بازی Star Wars Battlefront II که این بازی با کیفیت 4K روی کنسول بسیار قدرتمند مایکروسافت اجرا خواهد شد، در این سند اشاره شده بود که کیفیت گرافیکی بازی امری است که هنگام بازاریابی و تبلیغات باید به‌عنوان برگ برنده بازی استفاده گردد. در ادامه برای آگاهی از جزییات کیفیت اجرای این بازی روی اکس باکس وان اکس همراه ما باشید.

بعدا ما شنیدیم که رزولوشن و نرخ فریم، نهایی نشده است و شرکت EA و توسعه‌دهنده DICE در تلاش‌اند تا تعدادی از تنظیمات را روی اکس باکس وان اکس و PS4 Pro امتحان کنند و بهترین اجرا را برای این بازی به ارمغان بیاورند.

حال لیست بازی Star Wars Battlefront II در فروشگاه اکس باکس به‌روزرسانی شده که نشان می‌دهد این بازی حداقل با کیفیت 4K و نرخ فریم متغیر روی اکس باکس وان اکس اجرا خواهد شد. در مراسم گیمزکام 2017 نسخه PS4 Pro این بازی با کیفیت 1080 پیکسل و 60 فریم بر ثانیه اجرا شد. با وجود کیفیت کامل 4K برای اکس باکس وان اکس معلوم است که این بازی از مودهای چندگانه نیز پشتیبانی می‌کند.

با در نظر گرفتن این که تمام بازی‌ها از نرخ فریم متغیر بهره نمی‌برند، می‌شود حدس زد که Battlefront II از مود‌های تصویر چندگانه نیز بهره خواهد برد. اگر شما مود 4K UHD را انتخاب کنید نرخ 60 فریم را از دست می‌دهید. اکس باکس وان اکس از AMD FreeSync پشتیبانی می‌کند که بدین معناست مانیتور شما می‌توانند فرکانس بازی‌ها را با فریم‌های نامنظم تطبیق دهد. بیشتر مانیتورها 60 هرتز هستند که در بازی‌های جدید از 30 و 60 فریم استاندارد ساخته‌ شده‌اند. Battlefront II می‌تواند بین این بازه اجرا شود و حداقل 40 تا 55 فریم بر ثانیه برای اجرای روان بازی لازم است.

هنوز اطلاعات نهایی درباره نرخ فریم روی اکس باکس وان اکس منتشر نشده است اما پشتیبانی آن از نرخ فریم متغیر (VRR) نشان می‌دهد که حداقل در کیفیت 4K بازی به 60 قفل نمی‌شود. رییس بخش اکس باکس هم جدیدا ادعا کرده که اکس باکس وان اکس بهترین کنسول برای اجرای بازی است (مطلب را اینجا ببینید) و مطمئنا Battlefront II میان عناوینی است که به تحقق این هدف کمک می‌کند.

Star Wars Battlefront II در هفدهم نوامبر 2017 برای اکس باکس وان، PS4 و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

 

منبع :

WINDOWSCENTRAL

120 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,