_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عنوان Star Wars Battlefront II به سرویس EA Access اضافه شد خبری خوب برای دارندگان ایکس باکس وان...

آیا شما نیز به دنبال تجربه Star Wars Battlefront II هستید ولی به دلیل می‌توان گفت  مقبولیت ضد و نقیض بازی هنوز جرئت به خرید آن نداشته‌اید؟ اگر از مشترکین سرویس EA Access باشید خبر خوبی برایتان داریم؛ حال شما می‌توانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی به تجربه Star Wars Battlefront II بپردازید.

در زیر توئیت EA Access در این خصوص را می‌خوانید:

اضافه شدن Star Wars™ Battlefront™ II به خانواده EA Access را خوش‌آمد می‌گوییم. از همین امروز وارد میدان جنگ شوید.

اما برای آن دسته از کسانی که اطلاعات کافی در این خصوص ندارند باید بگوییم که EA Access سرویسی بسیار مشابه با سرویس Origin است و تفاوت اصلی آن با این سرویس این است که به جای رایانه‌های شخصی، بر روی ایکس باکس وان قرار دارد. اشتراک سرویس EA Access به شما اجازه می‌دهد تا عناوین جدید الکترونیک آرتس را زودتر تجربه کنید و همچنین کلید دسترسی به The Vault، مجموعه‌ای از عناوین گذشته الکترونیک آرتس بر روی ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان را در اختیار شما قرار می‌دهد. عنوان Star Wars Battlefront II از چند هفته قبل بر روی Vaultهای مشترکین EA Access ظاهر شده ولی حال اضافه شدن آن به این سرویس به صورت رسمی تائید شده است. Star Wars Battlefront II هنوز به Origin Vault در رایانه‌های شخصی اضافه نشده است ولی می‌توان انتظار داشت که این به اتفاق به زودی رخ دهد.

در طول چند ماه گذشته، محتویات متنوعی بر اساس اپیزودهای 1 تا 3 برای Star War Battlefront II منتشر شده است. جدیدترین به‌روزرسان بازی با نام Battle for Geonosis، سیاره‌ای معروف همراه با شخصیت محبوب اوبی-وان کنوبی را به بازی اضافه می‌کند. در ادامه خلاصه‌ای کوتاه از این محتویات جدید را می‌خوانید:

اوبی-وان کنوبی به کمک جناح نور Force خواهد آمد

اوبی-وان به عنوان یک مبارز خونسرد و دفاعی و استاد نیرو (Force) و یک ژنرال شوخ‌طبع جنگ‌های کلونی (Clone Wars)، تعدادی از تدابیر هوشمندانه معروف خود را به میدان جنگ می‌آورد.

حقه The Restrictive Mind Trick محدود به تخصص اوبی-وان در کنترل روح و روان دشمن است و می‌تواند قابلیت‌های هدف را برای مدت کوتاهی غیرفعال کند. قابلیت The Defensive Rush Ability، اوبی‌-وان را در عین منحرف کردن ضربات انفجاری با دقتی بدون نقص، به جلو حرکت می‌دهد و سرانجام قابلیت قدرتمند و متمرکز All-Out Push _ با محدوده قابل کنترل توسط بازی‌باز _ حریفان را از پای درآورده و آن‌ها را به هوا می‌فرستد.

وارد نبردی با مقیاس بزرگ در Geonosis شوید

بازی Galactic Assault on Geonosis به عنوان اولین و عمده‌ترین موقعیت جنگ‌های کلونی، بازی‌بازان را در میان نبردی بزرگ بین سربازان کلون Galactic Republic و ارتش Separatist droid قرار می‌دهد.

Galactic Republic که کار خود را در دره‌ای باریک با دسته‌ای بزرگ از ژئونوسیان‌های بومی که بر سر آن‌ها می‌چرخند شروع می‌کنند و باید کنترل دو هدف را در دست گرفته و درخواست نیروی کمکی کنند. اگر Separatistها نتوانند جلوی تلاش‌های آنان را بگیرند، جنگ تبدیل به نبردی باز در زمین‌های وسیع و خشک می‌شود. در آنجا Republic Carrierها به دنبال رها کردن AT-TEهای متحرک بر روی زمین هستند و سربازان کلون از توپخانه‌های سنگین برای از میان برداشتن دو وسیله نقلیه‌ی Separatist Hardcell استفاده می‌کنند. اگر آن‌ها موفق شوند، طوفان‌های سرکش گردوغبار خاموش خواهند شد و صحنه برای آخرین رویارویی مهیا می‌شود.

شما می‌توانید با پرداخت 5 دلار در ماه و یا پرداخت 30 دلار به صورت سالیانه در سرویس EA Access مشترک شوید. عنوان Star Wars Battlefront II در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس می‌باشد. نظرات خود در مورد این بازی را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

WCCFTECH

234 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,