عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order اثر استودیوی ریسپاون (Respawn Entertainment)، عنوان سینگل پلیری است که قرار است در ماه نوامبر سال جاری به انتشار برسد. در حال حاضر هم الکترونیک آرتس (EA) شور و اشتیاق زیادی برای این بازی دارد، مخصوصا که این بازی قرار است پرچمدار عناوین Star Wars در سال جاری باشد. پیشبینی‌های EA برای این عنوان را در ادامه می‌‌توانید بخوانید.

در آخرین گزارش مالی این شرکت که نتایج مالی این شرکت در سه ماهه مالی اخیر و کل سال ۲۰۱۹ را بررسی می‌کند (که این نتایج توسط دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر ارشد موسسه Niko Partners، تهیه و تنظیم شده است)، این شرکت پیشبینی عرضه و ارسال شش تا هشت میلیون نسخه تا پایان سال مالی ۲۰۲۰ میلادی را کرده است.

این میزان، تا پایان تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی است که زیاد هم دیوانه‌وار و دور از تصور نیست چرا که عرضه Star Wars: The Rise of Skywalker می‌تواند شور و اشتیاق مردم برای تجربه این بازی را بالا ببرد. جالب است که EA در این گزارش مقدار فروش نسخه بعدی سری Need for Speed و Plants vs. Zombies را نیز پیشبینی کرده است طوری که پیشبینی می‌کند عنوان اول تقریبا پتانسیل فروش ۴ میلیون نسخه‌ای دارد و دیگری نیز کمی کم‌تر از آن می‌تواند به فروش برساند.

با این حال هنوز هیچ یک از این بازی‌ها حتی به طور رسمی معرفی هم نشده‌اند اما EA چنین عنوان کرده که آن‌ها تا پاییز سال ۲۰۱۹ به انتشار خواهند رسید. با توجه به این که بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای سال یعنی E3 در پیش است، احتمالا جزئیات و اطلاعات بیشتری از این بازی‌ها در این رویداد و کنفرانس اختصاصی EA موسوم به EA Play به دست خواهیم آورد. همچنین EA انتظار دارد که عنوان Apex Legends،‌ عنوان Free to Play بتل رویال این شرکت (که قرار است به‌زودی بر روی گوشی‌های موبایل و کشور چین نیز در دسترس قرار بگیرد) به فروش ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون دلاری در این سال مالی دست پیدا کند.

منبع :

GAMINGBOLT

913 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,