_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تاریخ عرضه Starlink : Battle for Atlas برای PC مشخص شد

عنوان Starlink: Battle for Atlas نمونه بارز یک بازی ویدیویی است که در زمان کاملا اشتباه به عرضه می‌رسد. تلاش شرکت یوبیسافت (Ubisoft) برای وارد شدن به ژانر toys-to-life زمانی به انجام رسید که این سبک با بازی‌هایی نظیر Skylanders و یا Disney Infinity به شهرت و محبوبیت بسیار خوبی دست پیدا کرده بود که این تلاش با وجود عناوینی که نام برده شد، متوقف شد و به نتیجه موفقیت آمیز و خوبی ختم نشد. با این حال یوبیسافت تصمیم گرفته تا با عرضه این بازی روی PC بار دیگر شانس خودش را امتحان کند.

البته وجود این حقیقت که Starlink: Battle for Atlas به اندازه عناوینی که نام برده شد روی ویژگی‌های سبک toys-to-life تمرکز نمی‌کند و زیاد در قید و بند آن خودش را قرار نمی‌دهد، می‌تواند یکی از دلایل موفقیت آمیز و نجات بخش چنین عنوانی باشد چون به هر حال باعث به وجود آمدن یک سری وجه تمایز نسبت به رقیبان می‌شود که خودش برای موفقیت عامل مهمی است. به هر حال زمانی که شما بازه زمانی عرضه بازی خود را دقیقا مورد بررسی قرار ندهید و توجه زیادی به آن نداشته باشید که چنین عنوان نوآورانه‌ای را در فصل تعطیلات با آن حجم سنگینی از بازی‌های مختلف که به انتشار می‌رسند، عرضه کنید، جای هیچ تعجبی نیست که این بازی به اندازه انتظارات یوبیسافت عمل نکند و آن طور که باید، مورد توجه و دید عموم قرار نگیرد. به هر حال، همه این مسائل را که کنار بگذاریم، به نظر نمی‌رسد که یوبیسافت دست روی دست گذاشته تا بخواهد این بازی را به حال خودش رها کند تا از خاطره‌ها پاک شود و کاملا به نابودی کشیده شود. این بازی قرار است به‌زودی با عرضه روی یک پلتفرم جدید که همان رایانه‌های شخصی باشد، جان دوباره‌ای بگیرد و دوباره سر پا شود.

این شرکت از طریق وبسایت خودش در طی گزارشی این خبر را اعلام کرده و علاوه بر آن مشخصاتی که شما برای اجرای این بازی نیاز دارید را هم مشخص کرده که کاملا منطقی و معقول به نظر می‌رسند. پورت نسخه‌ی رایانه شخصی این بازی از یک سری ویژگی منحصر به فرد نیز بهره‌مند خواهد بود که از این دست می‌توان به پشتیبانی از نسبت تصویر 21:9 عریض اشاره کرد که کنترل قابل انتقال را نیز باید به سایر ویژگی‌های منحصر به فرد نسخه رایانه شخصی این بازی اضافه کرد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ویژگی‌ها و مشخصات سیستم مورد نیاز این بازی به تصویری که در انتهای این مطلب قرار داده شده، توجه کنید.

Starlink: Battle for Atlas در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید از انجام آن روی این پلتفرم‌ها لذت ببرید. این در حالی است که نسخه رایانه شخصی این بازی نیز قرار است در پایان ماه آوریل پیش رو، به طور دقیق در ۱۰ اربیهشت برابر با ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ میلادی یعنی همین چند روز دیگر در دسترس عموم قرار بگیرد. در ادامه توجه شما را به مشخصات مورد نیاز برای اجرای این بازی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی جلب می‌کنم.

منبع :

GAMINGBOLT

939 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,