عنوان مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order سرانجام تا کم‌تر از دو ماه دیگر در اختیار ما قرار خواهد گرفت. اگرچه ممکن است عده‌ای بر این عقیده داشته باشند که بر اساس چیزهایی که ما تا به حال از این بازی دیده‌ایم، هنوز عیب و ایرادهای زیادی دارد و عنوان چندان دلچسب و محبوبی نیست، اما هنوز هم عده زیادی هستند که شدیدا منتظر عرضه شدن این بازی هستند تا سرانجام آن را تجربه کنند.

دلیل اشتیاق و علاقه این تعداد نه تنها به خاطر این است که این بازی یکی از عناوین سری Star Wars محسوب می‌شود، بلکه به این خاطر هست که به دست استودیوی Respawn Entertainment در حال ساخته شدن است.

اکنون به نظر می‌رسد که این استودیو کار خود را برای توسعه و ساخت این بازی تقریبا به اتمام رسانده است. چند هفته قبل بود که یکی از سازندگان آن اعلام کرد عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order تقریبا مراحل ساخت خود را تکمیل کرده است و در حال نزدیک شدن به پایان این کار است اما اکنون به نظر می‌رسد که به پایان رسیدن مراحل ساخت این بازی بسیار نزدیک شده است. Blair Brown، که یکی از تهیه کنندگانی است که در استودیوی Respawn Entertainment در حال فعالیت و کار کردن است، اخیرا به حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر سر زده تا این خبر را با طرفداران و علاقه مندان این بازی به اشتراک بگذارد که تیم سازنده و توسعه دهنده آن، در حال نزدیک شدن به پایان مراحل ساخت عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order هستند. احتمالا دیگر مدت زیادی باقی نمانده که این استودیو اعلام کند این بازی گلد شده است. امیدواریم که هر چه زودتر تریلر جدیدی هم از این بازی در همین رابطه مشاهده کنیم و یا حتی در حالت خوشبینانه‌تر، بخش‌های تازه‌ای از گیم پلی آن را ببینیم.

عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در تاریخ ۲۴ آبان ماه سال جاری شمسی برابر با ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. در ادامه می‌توانید متن توییت Blair Brown را در همین رابطه مشاهده کنید:

ما در حال نزدیک شدن به پایان [مراحل توسعه و ساخت] Star Wars Jedi: Fallen Order هستیم. من برای همه مردمی که قرار است در تاریخ ۲۴ آبان برابر با ۱۵ نوامبر چیزی که تیم ساخته است را بازی و تجربه کنند، بسیار هیجان زده‌ام.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,