_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

گیم پلی جدید بازی State of Decay 2 را تماشا کنید

عنوان State of Decay 2 تا چند ماه عرضه خواهد شد و استودیو Undead Labs اطلاعات بیشتری از این عنوان را در اختیار ما قرار می دهد.

چند هفته قبل فهمیدیم که بازی State of Decay 2 با رزولوشن 4K بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس اجرا خواهد شد و امروز نیز گیم ‌پلی جدیدی از بازی ۲ State of Decay منتشر کرد که جنبه‌ های مختلف گیم‌ پلی این عنوان را نشان می‌دهد.

در نسخه جدید این مجموعه نه تنها کنترل شخصیت ها بهتره شده بلکه مکانیک های زیاد دیگری مانند مخفی کاری، رانندگی، مبارزه در مقابل زامبی‌ها و همچنین کاوش در محیط باز بازی نیز بهتر از قبل شده‌اند. در عنوان قبل یعنی State of Decay: Year One Survival Edition استودیو Undead Labs وقت کافی برای رفع باگ های صرف نکرده بود اما در عنوان مذکور وقت کافی برای انجام بازی و رفع باگ های آن گذاشته شده است.

State of Decay 2 در تاریخ 22 می برای ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد و از قابلیت Xbox Play Anywhere نیز می‌توانید استفاده کنید. بر اساس کفته های مایکروسافت، این بازی در زمانی نامشخص در سرویس Xbox Game Pass  به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. نسخه استاندارد این بازی به قیمت 29.99  دلار و نسخه Ultimate این بازی به قیمت 49.99 دلار در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

درعنوان  State of Decay 2 شما بایستی با همکاری با یکدیگر به مبارزه و مقاومت در برابر مردگان متحرک به پردازید. بازیکنان حتما باید با یکدیگر همکاری داشته باشند تا بتوانند در برابر گروه های زامبی جون سالم به در ببرند. امید واریم تا این عنوان تجربه‌ عالی از یک مقاومت را برای ما به همراه داشته باشد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,