براساس آخرین اخبار منتشر شده از عنوان State of Decay 2، متوجه شده‌ایم که تعداد کاربران این عنوان از مرز 3 میلیون نفر گذشته است و برای بزرگداشت Independence Day (روز استقلال)، بسته الحاقی Independence Pack منتشر شده است.

بسته الحاقی Independence Pack دارای محتویات جدیدی برای این عنون است که این محتویات شامل اسحله ها و ماشین های جدیدی است که به شما برای از بین بردن گروه های عظیم مردگان متحرک کمک خواهد کرد.

در این بسته الحاقی تعدادی خودرو جدید با نام های Pyrohawk، Burninator و Meatwagon در اختیار شما قرار خواهد گرفت که همانطور که از اسم های آنها مشخص است؛‌ رانندگی با آن ها بسیار جذاب تر خواهد بود. همچنین اسلحه های تازه اضافه شده‌اند که با نام های BBQ، Freedom Ringer و Grillmeister Fork در گروه اسلحه های معمولی اضافه شده‌اند. علاوه بر این سلاح های سنگین و انفجاری همچون Pyro Launcher و Starshank Launcher به این عنوان اضافه شده است و با استفاده از آن ها می‌توانید تعداد زیادی از مردگان متحرک را نابود کنید. همچنین وسایل و تجهیزات جدید آتش بازی در بازی فراهم شده است و با تهیه مواد اولیه آنها می‌توانید که این وسایل را بدست بیاورید. این تجهیزات و وسایل  با نام های Block Rocker، Reign o’ Fire، Bouncing Boris و XL Firework Shell در بازی قابل دسترسی خواهد بود.

علاوه بر این آپدیت دوم این عنوان با دارای بودن بیست مرحله جدید و نزدیک به 10 سلاح تازه به صورت رایگان قابل دریافت است.

با توجه به خبر موجود در سایت Xbox Wire، این بسته الحاقی با قیمت 5 دلار برای کنسول های ایکس باکس وان و رایانه های شخصی دارای ویندوز 10 در دسترس است.

 

 

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,