آخرین تریلر منتشر شده از عنوان State of Decay 2 برخی از سلاح‌های این عنوان و کشته شدن زامبی ها را به نمایش خواهد گذاشت.

در حال حاضر در ماه می قرار داریم و این به آن معنا است که جدیدترین عنوان زامبی محور استودیو Undead Labs به زودی منتشر خواهد شد و کمتر از یک ماه به آن مانده است.

به مناسبت نزدیک شدن به زمان انتشار این عنوان و تدارک دیدن تریلرزمان عرضه آن، استودیو Undead Labs و شرکت مایکروسافت تصمیم گرفتن تریلر جدیدی از آن منتشر کنند که در آن به بخشی از گیم پلی نیز اشاره شده است. در این تریلر به خیلی از قسمت های ویژه ای که این عنوان آخرالزمانی جهان‌ باز خواهد داشت شامل ساخت ‌وساز، مبارزات و بخش همکاری به نمایش در آمده است. می‌توانید در ادامه به تماشای آخرین تریلر منتشر شده از این عنوان به پردازید.

البته که برای مقابله در برابر این تعداد از زامبی‌ها در دنیایی آخرالزمانی به سلاح های قدرتمند زیادی نیاز دارید که در این تریلر به بیشتر سلاح های این عنوان از سلاح هایی ساده‌ای مانند شات‌گان و تفگ های تهاجمی گرفته تا تفنگ های قدرتمند تری مانند نارنجک اندازها و تک‌تیرانداز ها اشاره شده است و این تریلر همچنین به نمایش میزان آسیبی که انواع مختلف سلاح‌ها وارد می‌کنند نیز می‌پردازد.

State of Decay 2 در نیمه دوم ماه جاری در تاریخ 22 می برای کنسول های ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. شما در حال حاضر می‌توانید عنوان State of Decay 2 را پیش خرید کنید.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,