پیشتر به اطلاع شما عزیزان رساندیم که از نیمه ماه نوامبر محتوای واقعیت مجازی شبکه استیم در دسترس کاربران هدست‌های واقعیت ترکیبی ویندوز قرار خواهد گرفت. بالاخره انتظار کوتاه صاحبان این هدست‌ها به‌سر آمده و آنها می‌توانند محتوای شگفت انگیز واقعیت مجازی شبکه استیم را روی هدست‌های خود تجربه کنند.حضور مایکروسافت در عرصه واقعیت ترکیبی به‌صورت کاملا سنجیده و هماهنگ آغاز شد، این شرکت همزمان با عرضه به‌روزرسانی فال کریترز ویندوز 10 هدست‌های واقعیت ترکیبی ویندوز را به‌صورت عمومی عرضه کرد، این شرکت البته برای صاحبان این هدست‌ها تدارک ویژه‌ای دیده بود، چرا که از چند ماه پیش از عرضه این هدست‌ها توسعه‌دهندگان محتوای بسیار مناسبی را وارد مایکروسافت استور کردند.

مایکروسافت برای اطمینان از غنای محتوای پلتفرم واقعیت ترکیبی خود علاوه بر همکاری با توسعه‌دهندگان، به‌صورت مستقیم با شبکه استیم وارد همکاری شده بود تا محتوای غنی واقعیت مجازی این شبکه در دسترس کاربران هدست‌های واقعیت ترکیبی نیز قرار گیرد. در اینجا بد نیست اشاره کنیم که شبکه استیم دارای بیش از 2000 عنوان محتوای واقعیت مجازی است و عرضه این محتوا برای کاربران هدست‌های واقعیت ترکیبی ویندوز تاثیر شگرفی بر تعداد بازی‌های و اپلیکیشن‌های این پلتفرم خواهد گذاشت.

اکنون درست مطابق برنامه‌های از پیش انجام شده محتوای شبکه استیم در دسترس کاربران پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز قرار گرفته است، در ادامه می‌توانید ویدیویی از محیط کاربری اپلیکیشن UploadVR را در هدست‌های واقعیت ترکیبی ویندوز تماشا کنید.

اگر مایل به تجربه بازی‌های SteamVR با یک هدست واقعیت ترکیبی ویندوز هستید باید بدانید که معمولا اجرای این بازی‌ها نیاز به سخت‌افزاری قدرتمند دارد، مایکروسافت برای کسب بهترین تجربه ممکنه کارت گرافیک GTX 1070 یا معادل آن و پردازنده‌های Core i7 اینتل را پیشنهاد داده است. شما آینده این پلتفرم را چگونه می‌بینید؟

منبع :

MSPU

1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,