مایکروسافت در مراسم اخیر خود، رایانه ای معرفی کرد که تحسین حهانیان را به خاطر نوآوری هایش برانگیخت و در کنار آن ویدیوی معرفی این محصول را به قدری خوب ساخته بود که توانست در کمتر از یک روز، بازدیدی ۳.۵ میلیونی به دست اورد و اکنون حدود ۷ میلیون نفر ان را دیده اند. یکی از اثرگزارترین های عوامل این ویدیو، انتخاب ترانه مناسب و آهنگسازی عالی در کنار صدای زیبای خواننده است. با وینفون همراه باشید.

یکی از سوالات مهم چند روز اخیر در ذهن مخاطبان این ویدیو، ترانه ی پرمعنی این اهنگ و خواننده این ویدیو یوده است.ترانه ی این آهنگ برای اولین بار در فیلم Willy Wonka & the Chocolate Factoryسال ۱۹۷۱ استفاده شده که در همان فیلم نیز حس بسیار خوبی به مخاطب القا می کند.

a3158295156_10

اما بازخوانی مجدد این ترنه برای ویدیوی Surface Studio، توسط Stephanie Tarling انجام شده و این خواننده جوان به خوبی توانسته تا حس خوب یک تخیل خالص و واقعی را در ترانه ی Pure Imagination به هواداران تکنولوژی تزریق کند.

استفانی بعد از مشاهده ی محبوبیت فوق العادت این تیزر تبلیغاتی دوام نیاورد و گفت: “اوه، از رازها متنفرم، پس بسیار خوشحالم که میتونم این را با شما به اشتراک بگذارم، امیدوارم لذت ببرید”

در کنار صدای دلنشین استفانی، نمی توان از نقش بسیار مهم تدوین و تولید آهنگ و عملکرد بسیار خوب  Nathan Lanier گذشت. ناتان قبلا نیز برای اهنگ هیلو و برخی اهنگ های دیگر با مایکروسافت همکاری داشته است.

شما می توانید این اهنگ را از اینجا دانلود کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1286 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
سیامک
💔 4 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

نمیدونم چرا اکثرا خواننده ها تمام توجهات رو به خودشون جلب می کنن!!! در صورتی که کار اصلی و مشکل رو آهنگساز انجام میده و این واقعا منو عصبانی میکنه که اینقدر توجه به خواننده میشه. در صورتی خود خواننده آهنگساز قطعه هم باشه بله…کاملا موفق هستم.
با این حال صدای این خانم در حد معمولی بود و ما باید آهنگساز رو که باعث شد چنین تاثیری رو ویدئو بزاره رو تمجید و تشویق کنیم.

  سیامک
  💔 1 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

  بنده خدا Nathan Lanier فقط تونسته در حد ۱ خط توجه شما رو جلب کنه 😀

  yasha j
  💔 12 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

  دوست عزیز یعنی اگه این اهنگ و میدادی حسن شماعی زاده میخوند همین حس و منتقل میکرد؟خواننده خیلی مهمه در کنار تمامیه عوامل که خوب خواننده فقط دیده میشه

   سیامک
   💔 9 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

   چه ربطی داره؟! هزار تا خواننده خانم هست که صداشون خیلی بهتر بود…حالا این وسط به شماعی زاده جه ربطی داره!!؟ بحث این خانم نیست و من با ایشون اصلا خصومتی ندارم. اگه درست مطلب رو بخونید متوجه منظورم میشید.

    yasha j
    💔 6 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

    دوست عزیز تمامیه عوامل با هم یه کاری رو میدن بیرون اگه یک نفر درست کارنکنه کار خوب از اب در نمیاد.صدای این خانم به اهنگ میاد عزیزم شما اهنگسازی درست قرار نیست که دیگه خواننده هیچی فقط اهنگساز خوبه.تیم ورک کار میکنن عزیزم.مثال حسن شماعی زاده واسه این بود که اهنگسازه خوبیه ولی صداش نه.

     سیامک
     💔 6 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

     والله دیگه نمیدونم چطور باید این موضوع به این سادگی رو بهتون توضیح بدم…
     اصلا بحث سر باکلام و بیکلام بودن و یا خواننده نیست! شما خودتون هم میگین که تمامی عوامل با کمک هم کار رو بیرون میدن…خب این وسط کدوم یکی از عوامل باید بیشتر تشویق بشه و بهش اعتبار بیشنری داده بشه؟! قطعا ” خالق اثر”
     باور کنید اگه همین خانم هم آهنگساز و هم خواننده بود من اصلا این موارد رو نمی گفتم و بر عکس به عنوان خالق اثر تشویقشون هم میکردم…ولی از اونجایی که میدونم حتی نوشتن خط ملودی وکال هم به عهده خود آهنگسازه میگم باید بیشتر اعتبار و تشویق متوجه آهنگساز باشه…یعنی دقیقا برعکس کاری که در این مقاله انجام شد: “باید توضیحات و توجه بیشتر به آقای Nathan Lanier میبود تا خانم Stephanie Tarling ”
     تمام بحث من همین بود.
     🙂

      yasha j
      💔 6 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

      همه جای دنیا همینه دوست اهنگساز من.هیچکس کنسرت شکیرا بخاطر اهنگسازش نمیره هیچکس اهنگ ریحانارو به خاطر اهنگسازش گوش نمیده.شما خودتو ناراحت نکن اهنگاتو بذار ما گوش کنیم.😉

       siamak
       💔 1 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

       بله چون ایشون نه موزیکش رو میسازه و نه متن شعرهاشون مینویسن حدودا ۱۰-۱۵ تا اهنگساز و شاعر دارن و ملت بیشتر میرن تا تکون دادن های ایشون رو ببینن ☺
       من این مطلب به این علت مطرح کردم که فقط فرهنگسازی بشه و شنونده ها جنبه های واقعی موزیکی که گوش میدن رو در نظر بگیرن.
       ادامه دادن بیشتر در این باره فقط باعث میشه از بحث خارج بشیم.
       خوشحال شدم که در این بحث شرکت کردین.
       😉

  Hamed
  💔 1 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

  منم با سیامک موافقمُ مثه این میمونه که یکی بیاد کلنگ بزنه و برهُ بعدشم بیاد افتتاح کنه!
  کل تنظیمات و آهنگ سازی رو یکی دیگه انجام میده بعد اسم خواننده میاد وسط! هنر نزد کسایی هست که یاد میگیرن و از عناصر مختلف یه چیز واحد میسازن. در صورتی که هنر خواننده استفاده از چیزی هست که ذاتا بهش داده شدهُ برای بدست آوردنش تلاش چندانی نکرده!

  pouriaoop
  💔 1 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

  همتون آهنگسازید الان همهتون علم آکادمیک موسیقی دارید دو تا شو تلوزیونی دیدید منتقد شدید!البته موسیقی سلیقس ولی چرند نگید انقد.موسیقی متن فیلم یا تیزر چه ربطی به وکال داره تمام کننده کار خواننده است مثله نصاب پرده!!!!!تکو توک یه رامین جوادی یا ون زینگری چیززی سرو صدا میکنه

تذکری دوستانه
💔 34 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

سلام
طبق نظر علمای اسلام، گوش دادن به صدای زن آوازخوان حرام است. عزیزان رعایت کنند

  pouriaoop
  💔 2 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

  یعنی عاشقه اوناییم که منفی دادن

Ss
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

سیامک جان کاملا درست میگی فیلم بین ستاره ای رو اگه دیده باشید میفهمید اهنگ سازی چقدر تاثیر داره
اگر هانستیمر این اهنگ دو نوتی رو که استرس خاصی ایجاد میکنه رو برای این فیلم نساخته بود اصلا از این فیلم بدتون میومد ولی انقدر اهنگ سازی قوی داشت که مجذوب فیلم میشید حالا مهم نیست کی این دو نوت رو میزنه مهم اینه اهنگ ساز تونسته با دو نوت اهنگی خارقالعاده بسازه یا فیلم هریپاتر و بتمن و… ( چون اهنک سازی فیلم تقریبا سخت ترین و حرفه ای ترینه فیلم رو میگم وگر نه برای طرانه های خاصی هم اهنگ سازی فوق العاده شده) شما این سه نوت اخر همین تیز رو ببین میفهمید چقدر کمک کرده و چقدر تبلیغو خارق العاده کرده

MAHDY
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

واقعا Nathan Lanier خوب کار کرده مخصوصا توی هیلو که از نظر من بهترین بازی جهانه….ولی نمیشه از صدای Stephanie Tarling گذشت که اینقدر با احساس خونده……سازنده ی تیزر هم کارش عالی بوده

m ali sadeghi
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

من که با آهنگ خالیش اصلا حال نمی کنم، فقط دیدنش کلیپش واسم لذت بخشه

metallica
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵

Metallica 😊

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,