steve-bannon-donald-trump

۴ سال آینده سال سختی برای شرکت های تکنولوژی خواهد بود چرا که ترامپ بعید است در سیاست های خود انعطاف به خرج دهد و به تدریج جنبه های مهمی از تفکرات مشاورین آینده ی آمریکا و رییس جمهور این کشور روشن می شود و طی آخرین آن ها احتمالا مدیران عامل آسیایی دچار مشکل شوند. با وینفون همراه باشید.

ترامپ دو روز بعد از انتخابات Steve Banon را به عنوان استراتژیست و مشاور ارشد خود انتخاب کرد و بعد از آن سناتورهای آمریکایی لب به اعتراض گشودند. استیو بنون سال گذشته در مصاحبه ای با ترامپ سال نشان داده علاقه ای به  مدیرعاملان آسیایی شرکت های تکنولوژی ندارد و حالا مصاحبه ی او با ترامپ دوباره توسط واشنگتن پست منتشر شده و طبق آن حرف های خوبی برای امثال ساتیا نادلا و ساندر پیچای وجود ندارد. او در این مصاحبه و در پاسخ به ترامپ که از هوش مردم کشورش گفته بود، اینگونه واکنش نشان داده است: ” زمانی که دو سوم یا سه چهارم مدیرعاملان سیلیکون ولی از آسیای جنوبی یا از آسیا آمده باشند، خب چیزی که فکر می کنم.؟..؟ یک کشور بیشتر از اقتصاد است. جامعه ی ما مدنی است و این موضوع آن را تهدید می کند”.

این تفکرات در حالی در بدنه ی سیاسی آمریکا قرار خواهد گرفت که مدیران عامل بزرگترین شرکت های تکنولوژی جهان آسیایی هستند و افرادی مثل ساتیا نادلا و ساندرپیچای سکان هدایت مایکروسافت و گوگل را در دست دارند و از طرفی مخالفت ترامپ با همجنس گرایان، تیم کوک مدیرعامل اپل را نیز در موقعیتی مشابه قرار می دهد.

باید صبر کرد تا ترامپ به صورت رسمی ریاست جمهوری این کشور را برعهده بگیرد تا دقیقا عملکرد او سنجیده شود. به نظر شما در دوره ترامپ، اتفاق بدی برای این سه شرکت خواهد افتاد؟

منبع :

THE VERGE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
یوحنا
پاسخ دهید پنجشنبه 26 آبان 1395

با پیشینه ای که یهود داره و چیز های که من از این قوم دیدم بعید نیست که نادلا و دیگر آسیایی ها رو بیرون کنه همونطور که نشون دادن یک زن تو یهودیها جایگاهی نداره و هیلاری نتونست ریس جمهور بشه.با رفتن نادلا ویندوز ۱۰ هم از بین میره

  پروفسور زووم
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 آبان 1395

  شما هم که همش درگیر توهم توطئه هستید. اینم از اثرات پروپاگاندای نظام حاکم که ضد اعراب و یهودی ها هست. به قول ابن سینا درگیر قومی شدیم که فکر میکنند به جز خود همه در گمراهی اند

   یوحنا
   پاسخ دهید پنجشنبه 26 آبان 1395

   جناب پروفسور زووم اینقدر سرتون رو مثل کبک زیر برف نکنین.با یکم نگاه کردن به دورو برتون و مطالعه همه چیز معلوم میشه ۲*۲ همیشه ۴ میشه و به هیچ وجه ۵ نمیشه.تا موقعی که همه بیان بدون فکر مثل امثال شما نظر بدن پیشرفتی که نداریم پسرفتمونم بیشتر میشه امثال شما تو جامعه ما زیادن دوست دارین فقط حرف بزنین ولی شده به حرفی که میخوای بزنین یکم فکر کنین؟

    salar
    پاسخ دهید پنجشنبه 26 آبان 1395

    حیف که فازتو نمیفهمم وگرنه جوابتو میدادم

Ritardando
پاسخ دهید پنجشنبه 26 آبان 1395

البته ماکروسافت و اپل و اکثر شرکت های مهم اقتصادی آمریکا غیر دولتی هستند و دولت بطور مستقیم دخل و تصرفی در اونا نداره لذا دولت نمیتونه مدیر عاملان سیلیکون ولی رو عوض کنه نهایتا شاید سیاست هایی اتخاذ کنه که در درازمدت مسیر برای به منصب رسیدن آسیایی ها سخت بشه که تازه اینم از فلسفه و شعار آمریکای مهاجرپذیر مبنی بر فرصتهای برابر برای همه به دوره.

RedDeath
پاسخ دهید پنجشنبه 26 آبان 1395

حوصله داری ! تو فضا مجازی دنبال منطق میگردی ؟!!!!!!

alish
پاسخ دهید پنجشنبه 26 آبان 1395

این ترامپ خیلی گوه میخوره

  mohamad
  پاسخ دهید شنبه 28 آبان 1395

  Trump ham Yki az movafaqaye America hastesh.marde bozorgiye joda az Har Kari k mikone
  Kole servatesho bgiri 4.5 Sal bad b Hamon daraje morede in mard

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,