یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های بومی ویندوز 10 که محبوبیت بالایی میان کاربران دارد Microsoft Sticky Notes یا همان دفترچه یادداشت کوچک ویندوز است. مایکروسافت اخیرا تغییرات فراوانی در رابط کاربری آن ایجاد کرده تا با حال و هوای مدرن ویندوز 10 بیشتر سازگار شود. یکی دیگر از اقدامات اخیر مایکروسافت نزدیکتر کردن کامپیوترهای ویندوز 10 با گوشی‌های هوشمند اندروید و ios است، در جدیدترین اقدام از این دست این اپلیکیشن راه خود را به گوشی‌های هوشمند باز کرده است.
مایکروسافت اخیرا کار زیادی روی اپلیکیشن استیکی نوتز انجام داده و با عرضه نسخه 3.0 این اپلیکیشن عملا رابط کاربری آن کاملا متفاوت با گذشته شده است. Sticky Notes اکنون بیش از هر زمان دیگری با دیگر بخش‌های ویندوز 10 هماهنگ شده و ظاهری کاملا مدرن به خود گرفته است. البته تغییرات این اپلیکیشن کاربردی تنها در ظاهر آن صورت نگرفته است و به لحاظ فنی نیز قابلیت‌هایی جدیدی بدان افزوده شده که یکی از مهم‌ترین آنها قابلیت همگام‌سازی میان دستگاه‌های مختلف است.

مایکروسافت البته همچنان در حال بهبود تجربه کاربری Sticky Notes است و تصمیم دارد تا آن را با دیگر سرویس‌های مهم خود ادغام کند. یکی از جدیدترین امکاناتی که امروز به این اپلیکیشن اضافه شده ادغام و همگام‌سازی آن با اپلیکیشن وان نوت اندروید و ios است. این قابلیت در حال حاضر در دسترس کاربران نسخه بتا آزمایشی این اپلیکیشن قرار گرفته و در آینده نزدیک برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد. با ادغام Sticky Notes در اپلیکیشن وان نوت اندروید و ios، کامپیوترهای ویندوز 10 بیش از پیش با گوشی‌های هوشمند نزدیک خواهند شد و تجربه کاربری بدون وقفه و پیوسته‌ای را فراهم خواهند آورد. اگر از کاربران نسخه بتا اپلیکیشن وان نوت هستید و این قابلیت جدید را مورد استفاده قرار داده‌اید، عملکرد آن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع : وینفون
1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,