Storm of wars

بازی Storm of Wars: Sacred Homeland یک عنوان در سبک استراتژی رقابتی است که شما در آن نقش یک جنگجو را دارید و قرار است امپراطوری خود را بسازید و افرادی را که در راه شما قرار می گیرند را نابود سازید. بازی های سبک MMORTS (Massive Multiplayer Online Real-Time Strategy) نه تنها شامل مدیریت مبارزه و استراتژی است، بلکه شامل چالش های ساخت و ساز شهر نیز می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

گرافیک بازی در سطح بسیار بالا و قابل قبولی قرار دارد. با اینکه این بازی دارای قابلیت های بسیاری است، خوشبختانه یادگیری گیم پلی بازی آنطور که باید سخت نیست. این بازی برای اجرا به اتصال به اینترنت نیاز دارد و برای سیستم عامل های ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، و همچنین برای ویندوز ۸.۱ و ویندوز ۸.۱ موبایل در دسترس می باشد. تنها مشکلی که وجود دارد این است که متاسفانه این بازی در دستگاه هایی با حافظه ی پایین کار نمی کند.

Storm-Wars-Tutorial

این بازی شهرسازی/مبارزه ای، زمانی که اجرا می شود، تعدادی آموزش برای گیم پلی بازی را به شما نشان می دهد که البته آموختن این آموزش ها بسیار ساده و راحت می باشد. زمانی که برای اولین بار وارد این بازی می شوید، توسط یکی از شخصیت های بازی احوال پرسی شده و سپس این شخصیت به شما پایه های ساختن شهر و آپگرید کردن ساختمان های شهر و ارتقا دادن ارتش و شیوه های نبرد با دشمنان را آموزش می دهد. زمانی که آموزش ها تمام شدند، شما آزاد هستید تا ساختمان بسازید، آن ها را آپگرید کنید و در زمان های فراغتتان با دشمنان مبارزه کنید.

این بازی قابلیت های بسیاری در خود دارد. با این که آموزش های بازی به خوبی شما را با پایه و اساس بازی آشنا می کند، اما به نظر می آید که کمی ناقص هستند و تمام مطالب را آموزش نمی دهند. البته از طریق منوی بازی، گزینه ای برای رفتن به بخش راهنمای آنلاین بازی وجود دارد، اما به هر حال یک آموزش کامل می توانست هر نوع نیازی را پوشش دهد.

Storm-Wars-Menu Storm-Wars-City

بازی Storm of Wars: Sacred Homeland ابتداٌ از طریق نقشه ی شهر شما به وسیله ی گزینه های متنوعی که در صفحه قرار دارند کنترل می شوند. اطلاعات پروفایل شما و منابع درون بازی بر روی بالای صفحه نشان داده می شوند و گزینه های هدایت و منو در گوشه ی پایین شمت راست صفحه قرار دارند. گزینه ی Nestland نیز در گوشه ی سمت چپ قرار دارند و شامل گزینه های اتفاقات بازی، دسرسی به اینورتری و فروشگاه بازی و جستجو، است.

منوی بازی Storm of Wars: Sacred Homeland را می توان شلوغ ترین منویی نامید که برای یک عنوان MMORTS وجود دارد. این منو شامل ۱۸ گزینه می شود که از گزینه ی دسترسی به تنظیمات بازی گرفته تا انتخاب یک اتحادیه باری مدیریت قهرمان امپراتوری شما را شامل می شود. تنظیمات بازی شامل گزینه های سطح صدا/موزیک، تنظیمات اطلاعیه ها و تعدادی گزینه ی محدود رابط کاربری (شامل گزینه ی حالت ذخیره کننده ی بازی) می شود.

هدف نهایی بازی Storm of Wars: Sacred Homeland این است که شما امپراتوری خودتان را بسازید، قهرمانان افسانه ای را به زیر دست خود آورده و با مدیریت ارتش خود، به جنگ در سراسر نقشه ی بازی بپردازید. شما باید به یکی از چهار فرقه ی هوا، زمین، آب و آتش بپیوندید. همه ی فرقه ها درون قلعه هایی نظامی زندگی می کنند و باید در طول بازی همیشه حفاظت بشوند. به علاوه، بازی Storm of Wars: Sacred Homeland انجمن هایی دارد که شما می توانید در آن ها عضو شوید. انجمن ها اتحاد بین بازیکنان را به وجود می آورد و باعث می شود تا همه ی بازیکنان از وجود یکدیگر سود ببرند. این سود و منفعت می تواند شامل دسترسی به هدیه ها، راهکار های جنگی از طرف دوستان، کمک بخشیدن به سرعت ساخت و ساز ها و … باشد.

Storm-Wars-Factions Storm-Wars-Guilds

مدیریت شهر شامل گزینه هایی همچون تحکیم استحکامات دفاعی، استخدام افراد نظامی و مدیریت منابع است.در شهر، شما معدن های طلا، کریستال و میتهریل دارید و هر کدام از این معدن ها، انبار های مخصوص به خود را دارند. حتما به خاطر داشته باشید که تولید معدن های شما، متناسب با طرفیت انبار هایتان باشد.

ساختمان های موجود برای ساخت در فروشگاه بازی وجود دارند و این فروشگاه شامل معادن منابع، ساختار های دفاعی، ساختمان های اصلی، افزایش قدرت و خرید های درون بازی است. هر ساخت و ساز هزینه ی مختلفی از هر سه منبع دارد و نیازمند زمان است. این زمان ممکن است از چند ثانیه تا چند دقیقه متغیر باشند. در کنار نمای شهری بازی Storm of Wars: Sacred Homeland، شما نمای جهانی نیز دارید که از آن برای اکتشاف و جستجو استفاده می کنید. زمانی که شما توانستید به تعداد کافی نیروی نظامی جمع کنید، می توانید نیروهایتان را به جنگ با همسایگانتان بفرستید و قلمرو آن ها را تصرف کرده و منابعشان را غارت کنید و یا شهر های دیگر را به تصرف خود درآورده و قلمرو امپراتوری خود را گسترش دهید.

Storm-Wars-World-Map

مکانیزم ارسال نیرو ها به سراسر نقشه زیاد سخت نیست. کافی است مکانی را که قصد ارسال نیروهایتان را دارید انتخاب کنید و سپس نیروهایی که قصد ارسال آن ها را دارید انتخاب کرده و در آخر باید صبر کنید تا نیروهایتان به مکانی که تعیین کرده اید برسند. اگر شما در حال تصرف یک شهر باشید، نبرد به صورت خودکار انجام خواهد شد اما این انتخاب با شما خواهد بود تا کدام یک از نیروهایتان حمله کنند. زاویه ی دید بازی از خارج شهری که در حال تصرف آن هستید شروع می شود، و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که محلی که قصد دارید نیروهایتان به آن جا جمله کنند را مشخص کنید.

نبرد به صورت خودکار انجام می پذیرد و اگر شما از دسته های نظامی مختلفی بهره می برید، یک ردیف از آیکون ها در زیر صفحه نمایش داده می شود که هر کدام از آن ها نماینده ی یک گروه از نظامی های شما هستند. با لمس این آیکون ها می توانید گروهی را که قصد ارسال به مبارزه دارید را انتخاب کنید. به علاوه باید بگوییم که شما به قهرمان هایی دسترسی دارید که نیروهای شما را رهبری می کنند. همانطور که در بازی به پیش می روید قهرمان های بیشتری برایتان موجود می شوند و شما با استفاده از آن ها می توانید قدرت نیروهای خود را افزایش داده و نبرد ها را به نفع خود به اتمام برسانید.

Storm-Wars-Hero Storm-Wars-Army

در بسیاری از موارد، بازی Storm of Wars: Sacred Homeland تفاوت چندانی با دیگر عناوین موجود در سبک MMORTS در فروشگاه ویندوز ۱۰ وجود ندارد. گرافیک بازی را می توان جزو بهترین ها به حساب آورد والمان های فرقه/انجمن ها جنبه های بالای اجتماعی بازی را به نمایش می گذارند.

بازی Storm of Wars: Sacred Homeland بسیار جذاب است و با بازی کردن این عنوان، به هیچ وجه گذشت زمان را حس نخواهید کرد. پس اگر دیدید به جای چند دقیقه، چند ساعت پای این بازی نشسته اید، اصلا متعجب نشوید. در حالت کلی بازی  Storm of Wars: Sacred Homeland تعادل خوبی میان مدیریت شهر، استراتژی نبرد و مدیریت زمان برقرار می سازد. شاید زیادی قابلیت های این بازی در نظر اول سردرگم کننده به نظر آید، اما کمی که بازی را تجربه کنید، بیشتر موارد به نظرتان راحت تر می آید و بازی روان تر جلوه می کند.

Storm-Wars-Battle

بازی Storm of Wars: Sacred Homeland برای سیستم عامل های ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل و همچنین برای سیستم عامل ویندوز ۸.۱ و ویندوزفون ۸.۱ عرضه شده است (هر چند که از دستگاه هایی با حافظه ی پایین پشتیبانی نمی کند). سخن آخر این که اگر شما از طرفداران سبک MMORTS هستید، حتما باید این عنوان را تجربه کرده و در کلکسیون خود داشته باشید. اگر هم از طرفداران این سبک نباشید، حتما با تجربه ی این بازی جذاب و فریبنده، به یکی از طرفداران این سبک تبدیل خواهید شد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 49 - 52 مگابایت
  • منتشر کننده : Ocous
  • نسخه ی تحت اندروید : دارد
  • نسخه ی تحت iOS : ندارد
منبع :

وینفون

9 پست
علی سیف الهی
دانشجوی مهندسی برق - کشته مرده ی مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Hassanove
پاسخ دهید دوشنبه 17 مرداد 1395

تنها بازی که در این سبک منو راضی کرده monster castle هست ،،،
همه یه جورایی شبیه اونن ولی مثلش نمیشن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,