مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۱۷، برخی از ویژگی های جدیدی که برای اپلیکیشن Photos در راه بودند را معرفی کرد. این مجموعه از ویژگی های جدید “Story Remix” نام دارند که به کاربران اجازه می دهند تا از تصاویر مختلف، ویدیو ایجاد کنند. این ویژگی همچنین به کاربران امکان اضافه کردن موسیقی و یا متن به ویدیویی که آن ها از عکس ها ساخته اند را می دهد. اکنون به نظر می رسد زمان زیادی تا انتشار این ویژگی باقی نمانده باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همان طور که می دانید توسعه به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ با نام رمز رد استون ۴ آغاز شده و در حال حاضر نیز یک بیلد از آن در دسترس اینسایدرهای حلقه فست دسته skip ahead قرار گرفته است. به تازگی کریس پراتلی، نایب رئیس رئیس سازمانی Photos برای مایکروسافت، به زودی در بیلدهای Skip Ahead ویندوز ۱۰ به نمایش گذاشته خواهد شد.

به زودی زود به Skip Ahead خواهد آمد.

کریس پراتلی (@chrispr) September 2, 2017

ویژگی Story Remix در ابتدا قرار بود که بخشی از به روز رسانی بزرگ فال کریترز ویندوز ۱۰ باشد که متاسفانه بعدها خبر رسید که این انتشار این ویژگی به تعویق افتاده و کاربران نباید در نسخه فال کریترز انتظار آن ار داشته باشند.

با این حال به نظر می رسد دیگر چیزی به عرضه این ویژگی باقی نمانده و کاربران اینسایدر به زودی خواهند توانست آن را امتحان کنند.

منبع :

MSPU

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amin
پاسخ دهید یکشنبه 12 شهریور 1396

سلام. مگه قرار نبود واسه موبایل هم بیاد ، مگه قرار نبود photos یه اپدیت بزرگ بگیره؟ چی شد؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,