wpid-ps4-vs-xbox-one-e1449851103572

بعید به نظر می رسد boرقابت تنگاتنگ کنسول های مایکروسافت و سونی در سال های آینده و به زودی به پایان برسد. مطالعات و بررسی های جدید نشان می دهد که دارندگان کنسول Xbox One در مقابل صاحبان کنسول های دیگر، زمان بیشتری را در کنار بازی ها و کنسول خود هستند. با وینفون همراه باشید.

بنابر مطالعاتی که توسط GlobalWebIndex بر روی ۱۷۹۹۰ کاربر کنسول های بازی Xbox One، PS4 و Wii U انجام شده است، به طور متوسط دارندگان کنسول اکس باکس، روزانه معادل ۲ ساعت و ۲۷ دقیقه را برای بازی کردن و سپری کردن زمان خود در کنار کنسولشان صرف می کنند و این در حالیست که دارندگان Wii U در رده ی بعدی هستند و حدود ۱ دقیقه کمتر یعنی ۲ ساعت و  ۲۶ زمان خود را به کنسول بازی اختصاص می دهند و در رده ی سوم نیز کاربران کنسول PS4 زمان ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه را در کنار بازی هایشان سپری می کنند. طبق این مطالعات در مجموع این افراد، حدود ۵۱ دقیقه روزانه صرف بازی با کنسول می شود.

نسل های قبلی این کنسول ها زمان به مراتب کمتری دارندگان را مشغول به خود می کرده است و صاحبان اکس باکس ۳۶۰ حدود ۱ ساعت و ۵۷ دقیقه به طور میانگین در کنار بازی هایشان بوده و اند و دارندگان PS3 یک ساعت و ۵۵ دقیقه و دارندگان Wii فقط ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه!

طبق این اطلاعات، بیشترین فروش برای کنسول هایی است که بیشترین بازی را در دسترس کاربران خود قرار می دهند و بدین ترتیب دارندگان کنسول PS4 در رده ی بالاتری قرار دارند.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,