بازی Injustice 2 که از عناوین مبارزه ای چند نفره ابر قهرمانی است که توسط کمپانی های DC Comics و Warner Bros منتشر شده است. اما این موضوع باعث نشده که قهرمانان این بازی تنها از دنیای کامیک بوکی DC باشند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بازی Injustic 2 در حال گسترش فهرست مبارزان خود با قرض گرفتن یکی از قوی ترین اعضای سری Mortal Kombat است. Sub Zero، این نینجای آموزش دیده برای حمله های یخی در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۱۷ (۲۰ تیر ماه ۱۳۹۶) با سری قهرمانان DC مبارزه خواهد کرد.
اد بون، مدیر بخش آفرینش شخصیت ها در استودیو سازنده این بازی (NetherRealm) در توئیتی با مضمون “زمستان در راه است … در جولای” و انتشار یک عکس این تاریخ را تایید کرده است.

ظاهر این شخصیت در ماه گذشته با یک تریلر گیم پلی فوق العاده جذاب از نبرد Sub Zero با قهرمان نقاب به صورت گاتهام، Batman به نمایش درآمد. چیزی که مشخص است تمام سبک خشونت آمیز Sub Zero به خوبی به این بازی منتقل شده است.

توضیح رسمی Injustice 2 در مورد Sub Zero: Sub Zero یک جنگجوی فریبنده مرگ بار و رهبر قبیله اصلاح شده Lin Kuei است. هنگامی که او جوان تر بود Lin Kuei از داخل فاسد شده، از بین رفت و شرافت شان لکه دار شد.

Sub Zero در کنار Red Hood و Starfire در قالب یک DLC به Injustice 2 اضافه خواهد شد. گرچه این اولین شخصیت از دنیای Mortal Kombat است که به این بازی اضافه می شود اما شایعات می گویند که تعداد بیشتری از شخصیت های این بازی محبوب در راه آمدن به Injustice 2 هستند. این DLC از تاریخ ۱۱ جولای برای دانلود روی تمام پلتفرم ها در دسترس خواهد بود.

می توانید تریلر گیم پلی این شخصیت محبوب را در اینجا مشاهده کنید:

منبع :

AOTF

51 پست
سیّد محمّد نصری
Sickmind_01 is here, English Translation graduate and one hell of a Microsoft lover
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,