_ویندوز پنل جدید

پشتیبانی Subway Surfers از ویندوز 10 موبایل متوقف شد توسعه دهنده بازی از مایکروسافت گله می‌کند.

subway surfers

بازی Subway Surfers یکی از محبوب ترین بازی های سبک دوندگی بی‌نهایت است که برای موبایل های ویندوزی نیز منتشر شده است. توسعه دهنده این عنوان یعنی Kiloo به طور منظم در حال انتشار به روز رسانی برای این بازی بوده است تا آن را با نسخه های iOS و اندروید بازی هماهنگ نگه دارد. اما به نظر می‌رسد این روند متوقف شده است. با وینفون همراه باشید.

در سال 2016 این توسعه دهنده نسخه ویندوز فون 8.1 این بازی را از رده خارج کرد و یک نسخه ویندوز 10 موبایل برای این بازی منتشر کرد که به صورت منظم در حال دریافت به روز رسانی های این بازی بوده است. به نظر می‌رسد که پشتیبانی از عنوان Subway Surfers روی آخرین پلتفرم موبایل مایکروسافت یعنی ویندوز 10 موبایل نیز متوقف شده است.

به نقل از وبسایت WindowsArea پشتیبانی Kiloo در جواب به یک کاربر که در زمینه توقف به روز رسانی های این بازی با آن‌ها تماس گرفته بود چنین پاسخ دادند:

از شما به عنوان یک طرفدار وفادار به پلتفرم ویندوز و بازی کردن Subway Surfers تشکر می‌کنیم.

متاسفانه نسخه قاهره آخرین به روز رسانی برای Subway Surfers در این پلتفرم است. شما هنوز هم می‌توانید بازی را انجام دهید و از آن لذت ببرید اما به دلیل تصمیماتی که توسعه دهنده این پلتفرم در مورد آن گرفته است، ما به روز رسانی جدیدی برای این بازی منتشر نخواهیم کرد.

به گزارش Softpedia کاربران هنوز هم قادر به استقاده از بازی روی موبایل های ویندوزی‌شان خواهند بود اما در زمانی نامعلوم این بازی از استور مایکروسافت حذف خواهد شد و دیگر قابل دانلود نیز نخواهد بود.

پایان به روز رسانی بازی توسط Kiloo امری عجیب و دور از انتظار نیست. همانطور که اشاره شد توسعه دهنده پلتفرم که همان مایکروسافت است نیز از این سیستم عامل ناامید شده است و قصد به روز رسانی آن را ندارد. طبق شایعات، مدت زیادیست که مایکروسافت در حال کار روی یک موبایل از خانواده سرفس است. باید صبر کنیم و ببینیم که آیا توسعه دهندگان سوم شخص باز هم از یک پلتفرم موبایل توسط مایکروسافت پشتیبانی خواهند کرد یا خیر.

 

منبع :

NEOWIN

202 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  Musicbl4sT
  پاسخ دهید دوشنبه 21 اسفند 1396

  اخ اخ اخ حیف شد بازی خیلی متنوع و عالی ای بود منتظر بودم ایرانم بیاد ولی حیف پشتیبانی قطع شد
  اشکال نداره قسمت نبوده

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: ,