Summer-sale-site

مدت زیادی از جشنواره قبلی وینفون که به مناسبت نوروز برگزار شد می گذرد، وقت آن رسیده است که جشنواره دوم سال ۹۵ را از همین امروز شروع کنیم. تابستان، فصل تفریح و خرید، فرصت مناسبی برای راه اندازی دومین جشنواره فروشگاه وینفون است. با وینفون همراه باشید تا شما را از جزییات آن با خبر کنیم

جشنواره دوم ما مصادف شده است با تابستان؛ فصلی که بیشترین مسافرت ها در آن انجام می شود بنابراین جوایز این جشنواره را مناسب با این فصل انتخاب کرده ایم. در جشنواره تابستانه وینفون که از ۱ مرداد آغاز شده است و تا ۱ شهریور ۹۵ ادامه دارد به قید قرعه به خریداران ۴ عدد پاوربانک اهدا می شود. یک عدد پاوربانک ۱۲۰۰۰، یک عدد پاوربانک ۹۰۰۰ و دو عدد پاوربانک ۵۲۰۰ مایکروسافت جایزه این جشنواره است برای اینکه همیشه متصل بمانید.

این جایزه به خریدارانی تعلق می گیرد که حداقل یک خرید بالای ۲۰۰ هزار تومان از ۱ مرداد تا ۱ شهریور در فروشگاه وینفون ثبت کرده باشند. بنابراین مهم مجموع خرید شما است نه کالایی که می خرید. در تاریخ ۱ شهریور قرعه کشی انجام شده و پس از مشخص شدن برندگان با این ۴ کاربر خوش شانس تماس گرفته و جایزه آنها را ارسال می کنیم و در مطلبی در سایت وینفون نیز اطلاع رسانی می کنیم.

آیا می توانیم شانس خود را افزایش دهیم؟

بله! شما با یک کار ساده می توانید شانس خود را دو برابر کنید، کافیست از محصولات خریداری شده ی خود، عکس زیبایی بگیرید و آن را در اینستاگرام خود منتشر کنید و فروشگاه وینفون را تگ کنید (Winphone_Shop). همچنین تعداد خرید بیشتر هم شانس شما را افزایش می دهد.

منتظر حضور شما در جشنواره تابستانه وینفون هستیم! برای خرید می توانید به فروشگاه وینفون به آدرس Shop.Winphone.ir مراجعه نمایید.

منبع : وینفون
  • جمعه 7 مرداد 1395 00:00
  • 3 نظر
  • رضا درویش زاده
  • فروشگاه
608 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali7otadi
پاسخ دهید جمعه 7 مرداد 1395

عاقا نامردیه
ما که اول تابستون از فروشگاه خرید کردیم چی پس؟؟؟؟

omid
پاسخ دهید جمعه 7 مرداد 1395

همش یه پاور بانک!
حداقل یه گوشی صد تومنی هم میذاشتید بهتر بود از پاوربانک

    علی گلشن
    پاسخ دهید جمعه 7 مرداد 1395

    نه امید جان، همش شد ۴ تا پاوربانک مایکروسافت.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,