عنوان شوتر جهان باز تحسین برانگیز استودیوی اینسومنیاک (Insomniac) یعنی Sunset Overdrive که همین اواخر آخرین ساخته خود را به صورت انحصاری با عنوان Spider-Man در اختیار کاربران کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ قرار داد، در حال حاضر روی شبکه استیم در دسترس قرار دارد.

عرضه شده Sunset Overdrive روی شبکه استیم و در دسترس قرار گرفتن این بازی روی آن بدین معنا است که کاربران شبکه استیم سرانجام پس از مدت‌ها انتظار طولانی فرصت تجربه این بازی و بهره مندی از امکانات، المان‌ها و ویژگی‌های این بازی جذاب را به دست آورده‌اند. همچنین لازم به ذکر است که این بازی برای کاربران ویندوز ۱۰ پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار دارد و نه تنها کاربران شبکه استیم، بلکه این افراد هم می‌توانند از بازی لذت ببرند.

عنوان Sunset Overdrive در شهری که همه چیز در آن به شکلی است که انگار در آینده جریان دارد، تحت عنوان Sunset City رخ می‌دهد و ما شاهد جریان داشتن این بازی در این شهر آینده‌نگرانه خواهیم بود. پس از این که اغلب مردم به موجودات جهش یافته‌ای تبدیل شدند، و یا به حالت OD در آمدند، باعث به وجود آوردن مشکلات و دردسرهای زیادی شدند. شما در این بازی به عنوان نقش اصلی و بازی‌باز و همینطور کسی که کنترل شخصیت اصلی را برعهده دارد، باید بر علیه موسس و صاحب کارخانه FizzCo مبارزه کنید.

نسخه رایانه شخصی این بازی در کنار شامل شدن نسخه اصلی بازی، شامل بسته‌های گسترش دهنده این بازی به اسم The Mystery of the Mooil Rig و همینطور Dawn of the Rise of the Fallen Machines نیز می‌شود. همچنین این نسخه از بازی شامل بسته سلاح‌های این بازی نیز می‌شود که خودش شامل آیتم‌هایی نظی بمب‌های طاعونی که باعث بد شدن حال دشمنان و استفراغ کردن فراوان آنان می‌شود، و همینطور سلاح The Rager که بمب‌هایی پرتاب می‌کند که باعث می‌شود دشمنان بازی به جان هم انداخته شوند و همینطور موشک انداز Multi-Lock که تا حد هشت دشمن را به طور همزمان هدف قرار می‌دهد.

این بازی با پیشنهاد قیمت ۱۹.۹۹ دلاری محتویات ارزشمند و مقرون به صرفه بسیار خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد و مخصوصا برای کسانی که تا به حال فرصت تجربه این عنوان زیبا را نداشته‌اند و با نام Sunset Overdrive غریبه بوده‌اند، فرصت بسیار خوبی به حساب می‌آید و بهتر است که به هیچ وجه آن را از دست ندهند. اگر شما هم پیش از این موفق به تجربه این بازی نشده‌اید، بهتر است هر چه زودتر این کار را انجام دهید و نسخه رایانه شخصی آن را تجربه کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,