اگر رتبه بندی ESRB و وارد شدن این بازی به SteamDB برایتان کافی نیست تا از عرضه عنوان Sunset Overdrive روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اطمینان حاصل کنید، پس شاید لیست شدن این بازی در وبسایت Amazon این کار را انجام دهد. این خرده فروشی آنلاین نه تنها قیمت ۱۹.۹۹ دلاری برای این بازی در نظر گرفته و آن را لیست کرده، بلکه تاریخ انتشار این بازی را نیز اعلام کرده که در ادامه بدان اشاره خواهم کرد. با وینفون همراه باشید.

لیستی که از این بازی در وبسایت آمازون به انتشار رسیده، نشان می‌دهد که این بازی در تاریخ ۲۵ آبان ماه برابر با ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید که تاریخ بسیار نزدیکی است و بر اساس آن، چیزی تا انتشار این بازی باقی نمانده است. با اعلام وبسایت آمازون و مشخص کردن تاریخ انتشار آن به احتمال زیاد طی امروز یا فردا باید شاهد اعلام رسمی تاریخ انتشار این بازی توسط تیم سازنده آن باشیم.

از نظر بسته‌های الحاقی و DLC های این بازی نیز ظاهرا نسخه رایانه شخصی این بازی شامل Weapons Pack, The Mystery of Mooil Rig و همینطور Dawn of the Rise of the Fallen Machines می‌شود. همینطور لیست شدن این بازی خلاصه‌ای از داستان آن را نیز بازگو می‌کند و در عین حال به حرکات تاثیر گذار و همینطور زیبایی باور نکردنی این بازی نیز اشاره می‌کند. البته که سلاح‌های این بازی نیز یک درخواست و مطالبه مهم از سوی طرفداران این بازی به حساب می‌آید که شامل گلوله‌های مگنوم انفجاری و همینطور آیتم‌های انفعالی که وقتی روی زمین کار گذاشته شوند، شعله پرتاب می‌کنند، نیز می‌شود.

مدت زیادی است که دوست داران و طرفداران این بازی منتظر عرضه نسخه رایانه شخصی عنوان Sunset Overdrive هستند و خبر این که (احتمالا) می‌توانند سرانجام به تجربه این بازی بپردازند، خبر خوشحال کننده‌ای است که همه آن‌ها را خوشحال می‌کند. برای کسب اطلاعات و خبرهای آینده این بازی می‌توانید همچنان با ما همراه باشید. اگر چه به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها شاهد عرضه و یا معرفی دنباله این بازی باشیم، اما این بازی با محتویات زیادی که دارد، می‌تواند همچنان برای مدت‌ها ما را سرگرم نگه دارد و ما هم می‌توانیم به گشت و گذار در دنیای زیبای این بازی ادامه دهیم و تا عرضه نسخه جدیدی از این بازی، همچنان از آن لذت ببریم.

منبع :

GAMINGBOLT

623 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,