در حال حاضر کاربران طلایی ایکس باکس می‌توانند دوعنوان SUPERHOT و را به صورت رایگان دریافت کنند.هرماه چهار بازی از بازی های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 برای عرضه در این سرویس عرضه می‌شوند. در ماه میلادی جاری بازی پر طرفدار SUPERHOT برای کاربران ایکس باکس وان  و همچنین بازی Quantum Conundrum برای ایکس باکس 360 در اختیار کاربران قرار گرفته است که البته در ایکس باکس وان نیز قابل اجرا است.

عنوان SUPERHOT  یکی از خاص ترین بازی های موجود است، در این عنوان شما کنترل زمان را به عهده دارید و تنها مکافی است که یک گلوله به بدن شمابرخورد کند تا کشته شوید. در این عنوان شما بایستی دشمنان خود را با استفاده از گلوله های محدود و کنترل زمان از میان ببرید.

عنوان Quantum Conundrum یک بازی ماجراجویی پازل فوق العاده است که در آن شما به عنوان پسر جوانی که به دیدار خانه عموی خود رفته از ایفای نقش می‌کنید. بعد از آن که عموی شما در بعد دیگری به علت یک انفجار عجیب گیر می‌افتد، شما وظیفه دارید تا او را از آن مخمصه نجات دهید و او را به دنیای واقعی برگردانید.

عنوان SUPERHOT تنها تا 15 اپریل به صورت رایگان برای کاربران ایکس باکس وان قابل دریافت است. عنوان Quantum Conundrum تا آخر ماه میلادی جاری یعنی 31 مارس به صورت رایگان برای کاربران ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان قابل دریافت است.

اعضاء باید این نکته را به خاطر داشته باشند که بازی های رایگان را در طی مدت اعلام شده در خواست کنند، حتی اگر قصد ندارند که فورا این بازی ها را انجام دهند، چون می توانند حتی بعد از تاریخ اعلام شده و در ماه های آینده نیز آنها را بازی کنند.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,