_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

قسمت اول بازی ترسناک The Dark Pictures معرفی شد

سازندگان عنوان Until Dawn یعنی استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) با همکاری باندای نامکو دست به ساخت یک بازی ترسناک جدید زده‌اند بازی چند قسمتی The Dark Pictures کار خود را با قسمت اول آن که Man of Medan نام دارد، آغاز خواهد کرد. 

سازندگان عنوان Until Dawn هنوز دست از ساخت بازی‌های ترسناک نکشیده‌اند و همچنان به این کار ادامه می‌دهند. طبق چیزی که پیت ساموئلز (Pete Samuels)، یکی از سران ارشد استودیوی سوپرمسیو گیمز در افتتاحیه مراسم Gamescome 2018 اعلام کرده، آن‌ها در حال ساخت یک بازی ترسناک جدید با نام The Dark Pictures هستند که به صورت سریالی عرضه خواهد شد. قسمت اول این سری تحت عنوان Man of Medan قرار است در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین مشخص شده که کار نشر این بازی را هم باندای نامکو بر عهده خواهد داشت.

همانطور که در تریلر The Dark Pictures: Man of Medan که در زیر برای مشاهده قرار گرفته هم می‌توانید ببینید، این بازی تم دریایی دارد و اکثر صحنه‌هایی که از می‌بینیم روی کشتی‌ای که روی دریاست اتفاق می‌افتد. این تریلر ۵ دوست جوان را به تصویر می‌کشد که انگار برخی از آن‌ها برای بار اول یکدیگر را ملاقات می‌کنند. آن‌ها برای هدف نامعلومی وارد یک کشتی قدیمی از جنگ جهانی دوم می‌شوند که یکی از آن‌ها هم در پاسخ دوستش که از او می‌پرسد در مورد این کشتی قدیمی چه می‌داند، می‌گوید فقط شایعاتی از آن شنیده. غافل از این که این شایعات قرار است به واقعیت تبدیل شوند و جان همه این پنج نفر را به خطر بیاندازد. حتی تم این بازی نیز که در یک کشتی قدیمی در تاریکی شب جریان دارد، ترس و دلهره وارد می‌کند که حتی تصور وارد شدن به آن هم دیوانگی است.

پیت ساموئلز که پیش‌تر به او اشاره کردیم، توضیح بسیار خلاصه و کوتاهی از این بازی ارایه کرده و در این رابطه گفته است که: The Dark Pictures: Man of Medan شاخه‌ای تر از هر بازی دیگری است که تا به حال سوپرمسیوز گیم ساخته است. بدین ترتیب ما بر اساس تصمیم‌های خود می‌توانیم داستان بازی را به طور کامل شکل دهیم و در خصوص این که کدام شخصیت زنده بماند و یا کدام یک بمیرد، تصمیم بگیریم.

سوپر مسیو گیمز بسیار مرموزانه از بازی سریالی The Dark Pictures رونمایی کرد و به جز تریلر چیز دیگری از آن منتشر نکرد. هیچ اشاره‌ای به پیشینه شخصیت‌ها، داستان بازی و حتی این که این بازی شامل چند قسمت می‌شود و هر قسمت چقدر به طول خواهد انجامید هم صحبتی نکرد. در حالی که هر قسمت می‌تواند یک نسخه مجزا باشد، اما این استودیو به دلیل داشتن ۳۹ تئوری مختلف که در سبک وحشت بقاء دارد، شناخته می‌شود که حتی اگر نصف آن‌ها را هم در این بازی به کار بگیرد قطعا ما با یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سریالی‌ای که تا به حال عرضه شده رو به رو هستیم.

سازندگان این بازی در گذشته به خوبی خود را ثابت کرده‌اند. Until Dawn عنوان بی‌نظیری روی پلی‌استیشن ۴ بود که می‌تواند یکی از وحشت انگیزترین تجربه‌های هر گیمری که تا به حال داشته، باشد. به همین دلیل به این بازی هم می‌توان به راحتی اطمینان کرد که عنوان خوبی از آب درخواهد آمد که داستان شاخه شاخه آن می‌تواند یکی از پربارترین بازی‌های این نسل را برایمان بسازد.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، The Dark Pictures: Man of Medan در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای این که از سایر قسمت‌ها و دیگر اخبار مربوط به این بازی آگاه شوید، با وینفون همراه باشید. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در زیر ببینید اما پیش از این باید درمورد صحنه‌های دلهره آور لحظات پایانی آن به شما هشدار بدهم.

nopl9

منبع :

GAMINGBOLT

836 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,