_ویندوز پنل جدید

پشتیبانی از نسخه 1511 ویندوز 10 موبایل امروز به پایان می رسد خداحافظی با نسخه ابتدایی ویندوز 10 موبایل

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که مایکروسافت تقریباً ویندوز 10 موبایل را کنار گذاشته و دیگر قصد ندارد روی این پلتفرم سرمایه‌گذاری کند. با این حال، همچنان این سیستم‌عامل تحت حمایت ردموندی ها قرار دارد و به روز رسانی‌هایی برای رفع اشکالات مربوط به عملکرد و ایرادات امنیتی دریافت می‌کند. بر اساس برنامه زمانی مایکروسافت، امروز موعد پایان پشتیبانی از نسخه 1511 ویندوز 10 موبایل است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس صفحه چرخه عمر محصولات مایکروسافت، هر دو دسته مصرف‌کنندگان عادی و سازمانی تحت تأثیر این موضوع قرار خواهند گرفت، به این معنی که برای دستگاه‌های در حال اجرای نسخه ابتدایی سیستم‌عامل ویندوز 10 موبایل دیگر هیچ‌گونه به روز رسانی تجمعی منتشر نخواهد شد.

نسخه 1511 ویندوز 10 موبایل در ابتدا در ماه نوامبر سال 2015 با گوشی‌های لومیا 950 و 950 XL عرضه شد و سپس با تاخیری چند ماهه در دسترس دستگاه‌های ویندوز فون 8.1 قرار گرفت. البته لازم به توضیح است که این اقدام تأثیر زیادی روی کاربران ویندوز موبایل نخواهد گذاشت، چون تقریباً اکثر کاربران در حال حاضر گوشی‌های خود را به نسخه‌های بالاتر ارتقا داده‌اند. بر اساس آخرین آمار موسسه AdDuplex که در ماه ژوئن 2017 منتشر شد، نسخه 1511 ویندوز 10 موبایل تنها روی 4.6 درصد از تمامی گوشی‌های مبتنی بر ویندوز 10 در حال اجرا است.

اگر شما یک گوشی ویندوزی دارید که در حال اجرای نسخه به روز رسانی سالگرد و یا بالاتر سیستم‌عامل ویندوز 10 موبایل است، شما همچنان به روز رسانی‌های امنیتی را دریافت خواهید کرد. همچنین پشتیبانی از جدیدترین نسخه که در اکتبر سال 2017 منتشر شد، قرار است در ماه دسامبر سال 2019 پایان یابد.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
وحید
پاسخ دهید چهارشنبه 20 دی 1396

پشتیبانی را بیخیال فیلتر شکن معرفی کنید چجوری تلگرامو نصب کرد الان با این وضع گوشیهای این شرکت با نوکیا1100 هیچ فرقی ندارند چون فقط میشه باهاش تماس گرفت

    MRG
    پاسخ دهید چهارشنبه 20 دی 1396

    بهترین راه خرید وی پی ان هست تا دو سه ماه دیگه که غیر قابل هیلتر بشه…

bahman
پاسخ دهید چهارشنبه 20 دی 1396

اره بابا یه فیلترشکن معرفی کنین.مرده شور ویندوزموبایلو ببره که یه فیلترشکن نداره.حیف اینهمه پول موبایل دادم

majid
پاسخ دهید چهارشنبه 20 دی 1396

از برنامه وی پی ان شیلد ۲استفاده کن یا وی پی ان بخر واز یونیگرام استفاده کن مشکلت حل شه

sins
پاسخ دهید پنجشنبه 21 دی 1396

جالبه همین الان دیدم که ویژگی پیدا کردن اسم موزیک رو دیگه از کرتانای گوشی لومیا ۸۳۰ برداشتن و و نوشته این سرویس دیگه رو این دستگاه باز نشسته شده خیلیضد حال بود این حرکت حیف پولی که به ویندوز فون دادیم، تنها چیزی که داشت روونی بود که اونم تو هشت و یک بود تو وین ده این روونی کاهش پیدا کرد و کرش برنامه ها خیلی شایع بود، همین نبود شیلتر ش.ک.نم که رو مخه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,