untitled-2

 سرمربی تیم New England Patriots چند روز قبل در اظهار نظری، از تبلت های سرفس مایکروسافت انتقاد کرد و آن ها را غیرقابل اعتماد خواند، ؛در پی آن مایکروسافت و NFL در بیانیه ای رسمی از تبلت های Surface دفاع کردند، اما  این بیانیه ناراحتی ردموندی ها را التیام نداد و ردموندی ها در مطلبی به  قلم یوسف مهدی معاون تیم ویندوز و دستگاه های این شرکت، از خجالت سرمربی منتقد درآمده اند.

یوسف مهدی با کمک از اظهارات و نظرات بازیکنان و سرمربیان مطرح لیگ NFL پاسخ انتقادات را بار دیگر داده است که در ادامه می خوانید.

ما عاشق NFL، بازی ها، بازیکنان، مرببان و هواداران هستیم، به تمام تیم ها و کسانی که در عرصه ی فناوری اطلاعات برای موفقیت تیم ها تلاش می کنند احترام می گذاریم.

نزدیک به سه سال پیش همکاریمان با این لیگ را شروع کردیم و حالا دو هزار دستگاه سرفس در ۳۵ ورزشگاه و بیش از ۳۳۰ بازی در هر سال استفاده می شود.

شرایط هر بازی متفاوت است و برای همین برخی تیم های سرفس ما به صورت مستقیم به کادر فنی اطلاعات می رسانند و این در حالیست که قبل از ورود تبلت های ما به این لیگ، وقت زیادی برای بررسی اطلاعات توسط کادرفنی و نمایش و انتقال آن ها به بازیکنان تلف می شد و حتی برخی تیم ها اطلاعات را پرینت می کردند و منتظر چاپ می شدند و زمانی که شرایط جوی نامساعد بود باید برای برگه ها و پرینتر محافظ می گذاشتند و اکنون به سریع ترین حالت ممکن، اطلاعات بین کادر فنی و بازیکنان بدون مشکل رد و بدل می شود و گواه آن اظهارات عوامل استفاده کننده هستند.

Drew Brees کوارتربک تیم New Orleans Saints می گوید: تبلت های سرفس باعث شده تا حدود چهل صفحه کاغذ دیگر از بین نرود و اطلاعات بازی ها یکپارچه شود. با سرفس بلافاصله بازی تغییر می کند.

Russell Wilson کوارتربک و یکی از کلیدی ترین بازیکنان Seattle Seahawks نیز تبلت های سرفس را در سریع تر شدن انتقال اطلاعات مفید می داند و وجود تصاویر رنگی و قابلیت تمرکز بیشتر روی اطلاعات و نحوه چینش دفاعی تیم مقابل را عاملی برای موفقیت تیمشان دانسته است.

برخی سرمربیان این لیگ نیز از سرفس ها و تاثیر آن در پیشرفت عملکردشان تعریف کرده اند و وجود این دستگاه را ضروری دانسته اند.

بدین ترتیب مایکروسافت تکل آخر و درست را روی پای منتقد تبلت های خود زد و بعید است که طرفداران شکی بر دل خود در این زمینه راه دهند.

منبع :

MICROSOFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amirhossein
پاسخ دهید شنبه 30 مهر 1395

سلام رفقا
من از اول که این ۹۵۰ ایکس ال رو گرفتم نتونستم به لپ تاپم وصلش کنم
همیشه ارور Power Surge میده و میگه نمیتونیم این پورت رو تغذیه کنیم و سریعا جداش کنید از سیستم
پورت ها یو اس بی ۳ هستن
در ضمن باتری گوشی هم ۱۰۰ درصد پره
ولی کلا نمیتونم وصلش کنم.
کسی چنین مشکلی داشته؟ یا میدونه چطوری برطرفش کنم؟

    military
    پاسخ دهید شنبه 30 مهر 1395

    سیمی کدارید استفاده میکنید عوض کنید !!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,