untitled-2

 سرمربی تیم New England Patriots چند روز قبل در اظهار نظری، از تبلت های سرفس مایکروسافت انتقاد کرد و آن ها را غیرقابل اعتماد خواند، ؛در پی آن مایکروسافت و NFL در بیانیه ای رسمی از تبلت های Surface دفاع کردند، اما  این بیانیه ناراحتی ردموندی ها را التیام نداد و ردموندی ها در مطلبی به  قلم یوسف مهدی معاون تیم ویندوز و دستگاه های این شرکت، از خجالت سرمربی منتقد درآمده اند.

یوسف مهدی با کمک از اظهارات و نظرات بازیکنان و سرمربیان مطرح لیگ NFL پاسخ انتقادات را بار دیگر داده است که در ادامه می خوانید.

ما عاشق NFL، بازی ها، بازیکنان، مرببان و هواداران هستیم، به تمام تیم ها و کسانی که در عرصه ی فناوری اطلاعات برای موفقیت تیم ها تلاش می کنند احترام می گذاریم.

نزدیک به سه سال پیش همکاریمان با این لیگ را شروع کردیم و حالا دو هزار دستگاه سرفس در ۳۵ ورزشگاه و بیش از ۳۳۰ بازی در هر سال استفاده می شود.

شرایط هر بازی متفاوت است و برای همین برخی تیم های سرفس ما به صورت مستقیم به کادر فنی اطلاعات می رسانند و این در حالیست که قبل از ورود تبلت های ما به این لیگ، وقت زیادی برای بررسی اطلاعات توسط کادرفنی و نمایش و انتقال آن ها به بازیکنان تلف می شد و حتی برخی تیم ها اطلاعات را پرینت می کردند و منتظر چاپ می شدند و زمانی که شرایط جوی نامساعد بود باید برای برگه ها و پرینتر محافظ می گذاشتند و اکنون به سریع ترین حالت ممکن، اطلاعات بین کادر فنی و بازیکنان بدون مشکل رد و بدل می شود و گواه آن اظهارات عوامل استفاده کننده هستند.

Drew Brees کوارتربک تیم New Orleans Saints می گوید: تبلت های سرفس باعث شده تا حدود چهل صفحه کاغذ دیگر از بین نرود و اطلاعات بازی ها یکپارچه شود. با سرفس بلافاصله بازی تغییر می کند.

Russell Wilson کوارتربک و یکی از کلیدی ترین بازیکنان Seattle Seahawks نیز تبلت های سرفس را در سریع تر شدن انتقال اطلاعات مفید می داند و وجود تصاویر رنگی و قابلیت تمرکز بیشتر روی اطلاعات و نحوه چینش دفاعی تیم مقابل را عاملی برای موفقیت تیمشان دانسته است.

برخی سرمربیان این لیگ نیز از سرفس ها و تاثیر آن در پیشرفت عملکردشان تعریف کرده اند و وجود این دستگاه را ضروری دانسته اند.

بدین ترتیب مایکروسافت تکل آخر و درست را روی پای منتقد تبلت های خود زد و بعید است که طرفداران شکی بر دل خود در این زمینه راه دهند.

منبع :

MICROSOFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amirhossein
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

سلام رفقا
من از اول که این ۹۵۰ ایکس ال رو گرفتم نتونستم به لپ تاپم وصلش کنم
همیشه ارور Power Surge میده و میگه نمیتونیم این پورت رو تغذیه کنیم و سریعا جداش کنید از سیستم
پورت ها یو اس بی ۳ هستن
در ضمن باتری گوشی هم ۱۰۰ درصد پره
ولی کلا نمیتونم وصلش کنم.
کسی چنین مشکلی داشته؟ یا میدونه چطوری برطرفش کنم؟

    military
    💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

    سیمی کدارید استفاده میکنید عوض کنید !!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,