به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 چند روزی است که از راه رسیده است. با توجه به عرضه این به‌روزرسانی، مایکروسافت آپدیت فریمور جدیدی را برای سرفیس بوک 2 عرضه کرده که عملکرد هایبرنیت دستگاه را در نسخه جدید ویندوز 10 بهبود می‌دهد. مایکروسافت همواره پشتیبانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بسیار خوبی از محصولات خانواده سرفیس داشته است. برخلاف دیگر محصولات موجود در اکوسیستم ویندوز، سرفیس‌ها تا مدتی طولانی از زمان تولید خود به‌روزرسانی فریمور دریافت می‌کنند. این مسئله باعث حفظ عملکرد پایدار و روان این محصولات پس از دریافت هر به‌روزرسانی جدید ویندوز 10 می‌شود.

به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 چند روزی است که از راه رسیده است. مایکروسافت اخیرا عرضه به‌روزرسانی فریمور را برای تمامی محصولات خانواده پرچمدار خود آغاز کرده که عملکرد آنها را پس از دریافت به‌روزرسانی بزرگ بهاره ویندوز 10 بهبود می‌دهد.

یکی از جدیدترین محصولات این خانواده سرفیس بوک 2 است، که به تازگی به‌روزرسانی فریمور جدیدی دریافت کرده است. شماره نسخه این فریمور 4.7.136.0 است باعث بهبود عملکرد Hibernation یا خواب عمیق دستگاه می‌شود.

اگر از دارندگان این لپ‌تاپ قدرتمند و خاص هستید برای دریافت این به‌روزرسانی کافی است به بخش Windows Update در تنظیمات ویندوز 10 مراجعه کنید و جدیدترین فرمور دستگاه را دریافت کنید. در صورتی که مایل به خرید قدرتمندترین سرفیس موجود در بازار هستید، می‌توانید به فروشگاه سایت یعنی وان استور مراجعه کنید.

منبع : وینفون
1335 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
لپتاپ های HP OMEN 15 و 17 معرفی شدند چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
با ThinkReality رقیب هولولنز آشنا شوید چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,