surface-book-Top

به تازگی مایکروسافت بسته‌های به روز رسانی جدیدی برای دو محصول محبوب و پرطرفدار خود یعنی Surface Pro 4 و Surface Book منتشر کرد. همان طور که پیش بینی می‌شد شرکت مایکروسافت در روزهای اخیر سعی در به روز رسانی اکثر سرویس‌ها و محصولات خود در آستانه سالگرد به روز رسانی ویندوز ۱۰ دارد. با ما در وینفون همراه باشید.

اکثر این بسته‌های به روز رسانی که اخیرا منتشر شده‌اند فقط برای کاربران اینسایدر در دسترس بودند ولی خوشبختانه این به روز رسانی اخیر برای عموم استفاده کنندگان از ویندوز ۱۰ منتشر شده است. هدف اصلی از این به روز رسانی بیشتر برای درایور وب کم و دوربین سرفس بوک و سرفس پرو ۴ بیان شده است. همان طور که انتظار می‌رود این بسته به روز رسانی برای افزایش ثبات عملکرد دوربین‌ها و بهبود کلی آن‌ها برای پشتیبانی کامل از ویژگی Windows Hello منتشر شده است تا در سالگرد به روز رسانی ویندوز ۱۰ شاهد آرامش خیال کاربران و علاقه مندان به محصولات مایکروسافت باشیم.

surface

نظر شما چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
پدرام
پاسخ دهید شنبه 29 مرداد 1395

با سلام و درود
می خواستم بپرسم برای Surface 4 آپدیت سالیانه اومده یا خیر؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,