surface-book-performance1

مایکروسافت مدتی قبل در طول کنفرانس خود در نیویورک، از دستگاه های سرفس استودیو، سرفس دایل و نسخه جدید سرفس بوک با نام Surface Book with Performance Base رونمایی کرد. تا کنون این دستگاه ها تنها برای پیش خرید موجود بودند ولی از امروز فروش آن ها به صورت رسمی آغاز شده است و مردم می توانند آن ها را از استور مایکروسافت و همچنین فروشگاه Best Buy خریداری کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

surface-book-performance-base

سرفس بوک جدید و یا همان Surface Book with Performance Base، نسخه ای بهبود یافته و قوی تر از همان سرفس بوک اصلی است که در سال ۲۰۱۵ توسط مایکروسافت معرفی شده بود. مدل نسبتا گران این دستگاه، نه تنها دارای عمر باتری بیش تری نسبت به نسخه ی پیشین است، بلکه به لطف پردازنده ی گرافیکی ارتقا یافته، قدرت گرافیکی آن نیز بهبود داشته است.

از سوی دیگر، مایکروسافت خاطر نشان می کند که این شرکت، پیشنهاد تخفیفی در نظر گرفته شده برای کاربران فعلی مک را نیز تا تاریخ ۲۳ نوامبر تمدید کرده است.

surfacedial2

و اما در مورد سرفس دایل، این محصول یک لوازم جانبی جدید است که امکان برقراری روابط متقابل بسیار منحصر به فردی را با اپلیکیشن هایی که از آن پشتیبانی می کنند، فراهم می کند. در حالی که این دستگاه بهترین عملکرد و همگام سازی را با سرفس استودیو که در آینده عرضه می شود خواهد داشت و به شما اجازه ی استفاده از دایل به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش آن را می دهد، ولی با این حال، سرفس دایل می تواند با هر کامپیوتر ویندوزی هم جفت شده و کار کند. در حال حاضر، موجودی سرفس دایل برای فروش در استور مایکروسافت پایان یافته است ولی شما می توانید آن را از فروشگاه Best Buy تهیه و یا از استور مایکروسافت پیش خرید کنید و در اواخر سال دریافت کنید.

آیا در صورت ورود این دستگاه ها به ایران، شما تمایلی به خرید آن ها خواهید داشت؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
lhd;v,shtj
پاسخ دهید پنجشنبه 19 آبان 1395

تمایل که دارم! پول ولی ….

    Radi
    پاسخ دهید شنبه 21 آبان 1395

    تمایل که همه داریم، مهم نیته

opda511
پاسخ دهید جمعه 20 آبان 1395

منتظرم که بیاد سرفیس پرو ۳ را میفروشم و سرفیس بوک جدید میخرم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,