سرفیس گو در حال حاضر ارزان‌ قیمت‌ترین عضو خانواده سرفیس است که طی این مدت توانسته فروش بسیار خوبی را نیز تجربه کند. سخت‌افزار با کیفیت در کنار پشتیبانی خوب مایکروسافت باعث شده تا کاربران استقبال خوبی از این سرفیس خوش قیمت داشته باشند. مایکروسافت روز گذشته فرمور جدیدی را برای این دستگاه منتشر کرده که نمایشگر با دقت آن را باز هم بهتر می‌کند.

سرفیس گو در حال حاضر لقب ارزانترین عضو خانواده سرفیس را لقب می‌کشد. کیفیت ساخت بسیار بالا در کنار پشتیبانی بسیار خوب مایکروسافت از این دستگاه باعث شده تا کاربران طی مدت نسبتا کمی که از عرضه آن می‎‌گذر، استقبال خوبی از آن داشته باشند. برای مثال فروش خوب سرفیس گو طی این سه ماه باعث شده تا عملکرد بخش سرفیس مایکروسافت در سه ماهه اخیر با رشدی بسیار خوب مواجه شود.

پس از عرضه این تبلت ویندوزی ما در مقاله‌ای به بررسی آن پرداختیم که یکی از نقاط قوت آن نمایشگر بسیار با کیفیت آن بود. برای آشکارتر شدن این مسئله بد نیست یادآوری کنیم که دقت رنگ نمایشگر این تبلت 10 اینچی حتی از سرفیس پرو 2017 نیز بهتر بود.

مایکروسافت روز گذشته فرمور جدیدی را برای این دستگاه منتشر کرده که دقت رنگ نمایشگر را بازهم بهبود می‌بخشد. این فرمور در صورتی که Surface Go نسخه 1803 ویندوز 10 یا به‌روزرسانی آوریل 2018 یا نسخه‌های بعدی را دریافت کرده باشد قابل دریافت است.

این آپدیت باعث سازگاری بهتر نمایشگر با به‌روزرسانی بزرگ جدید ویندوز 10 یعنی به‌روزرسانی اکتبر 2018 می‌شود. در صورتی که صاحب این تبلت کوچک هستید، با مراجعه به بخش ویندوز آپدیت در تنظیمات ویندوز قادر به دریافت آن خواهید بود.

منبع :

MSPU

1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,