مایکروسافت با شرکت Steelcase در نیویورک رویدادی را برگزار کرد. در حالی که این رویداد پخش زنده‌ایی به همراه نداشت، مایکروسافت جزئیات جدیدی را در مورد Surface Hub 2S (سرفیس هاب  2S) خود اعلام کرد.

تا به امروز، در مورد کامپیوتر شخصی مشارکتی (collaborative PC) جدید مایکروسافت چیز زیادی نمی‌دانستیم. ما در کنفرانس Ignite سال گذشته جزئیات مختصری در رابطه با آن به دست آوردیم و شرکت تنها برخی از ویژگی‌های این محصول را به نمایش گذاشت.

چیزی که روشن و واضح است این محصول همکاری را دوباره تعریف می‌کند. این کامپیوتر شخصی مشارکتی در واقع به صورت موبایل ساخته شده است. درست متوجه شده‌اید؛ این محصول یک باطری دارد و با باطری کار می‌کند. سرپرست سرفیس آقای پانوس پانای می‌گوید که این “دستگاه مشارکتی همان کاری را می‌کند که لپ تاپ برای میز کار انجام می‌دهد “. با پایه‌های جدید شرکت Steelcase، می‌توانید به راحتی و بدون تلاشی برای پایین آوردن آن، این محصول را از اتاق کنفرانس به اتاق دیگری ببرید.

مایکروسافت می‌گوید که عمر باطری هاب 2S در حدود دو ساعت می‌باشد، و با توجه به این که اکثر کامپیوترهای شخصی در این کلاس نیاز دارند تمام اوقات به برق وصل باشند، بسیار قابل اعتماد خواهد بود. علاوه بر این، تنها حدود نیم ساعت زمان نیاز دارد تا شارژ شود.

مایکروسافت تایید کرد سرفیس هاب 2S در ماه ژوئن در دسترس خواهد بود، و کار خود را با قیمت 8999 دلار آغاز خواهد کرد. البته هنوز یک سورپرایز دیگر هم وجود دارد، سرفیس هاب 2S هشتاد و پنج اینچی در راه است.

اطلاعات قیمت گذاری و زمان در دسترس بودن این مدل بزرگتر ارائه نشده است، اما آقای پانای می‌گوید که این مدل 85 اینچی در مدت زمان کوتاهی بعد از مدل 50.5 اینچی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.  

شما می‌توانید کار تیمی بدون حد و مرزی را با سرفیس هاب 2S تجربه کنید. یک پلت فرم مدرن برای جلسات، یک بوم مشارکتی all-in-one که توانایی‌های ویندوز 10 را به کمک تیم شما می‌آورد. سبک و نازک است و به راحتی با هر فضای کاری تلفیق می‌شود. به عبارتی در هر مکانی که تیم شما حضور دارد، سرفیس هاب 2S نیز می‌تواند در آن مکان قرار بگیرد.

منبع :

NEOWIN

185 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,