مایکروسافت درنظر دارد تا در تاریخ 2 اکتبر کنفرانس خبری برای رونمایی از چند سرفیس جدید در شهر نیویورک برگزار کند. برطبق گمانه‌زنی‌ها نسخه جدید سرفیس پرو و سرفیس لپ‌تاپ با پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل، محتمل‌ترین محصولاتی هستند که در این رویداد رونمایی خواهند شد. ظاهرا با نزدیک شدن به برگزاری این رویداد مایکروسافت در تلاش است تا زودتر باقی مانده موجودی دستگاه‌های قدیمی را در انبار خود به فروش رسانده و مهیای فروش محصولات جدید شود.

اگر از کاربران همیشگی وینفون باشید حتما اطلاع دارید که مایکروسافت درنظر دارد در تاریخ 2 اکتبر یا 10 مهر کنفرانس خبری ویژه‌ای برای رونمایی از چند عضو جدید خانواده سرفیس برگزار کند. برطبق گمانه‌زنی‌های نسخه جدید سرفیس پرو و سرفیس لپ‌تاپ با پردازنده‌های چهار هسته‌ای نسل هشتمی اینتل محتمل‌ترین محصولاتی هستند که در این روز رونمایی خواهند شد. البته ممکن است در این کنفرانس خبری که در شهر نیویورک برگزار می‌شود شاهد رونمایی از نسل دوم سرفیس استودیو، نسخه LTE سرفیس گو نیز باشیم.

با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری کنفرانس ظاهرا مایکروسافت در تلاش است تا هرچه زودتر موجودی دستگاه‌های قدیمی را در استور خود به فروش رسانده و مهیای فروش محصولات جدید آتی باشد. از ساعاتی پیش فروش سرفیس لپ‌تاپ با پردازنده Core m اینتل متوقف شده که نشان از به پایان رسیدن موجودی این لپ‌تاپ بسیار جذاب در مایکروسافت استور است.

هنگام مراجعه به مایکروسافت استور برای انتخاب سرفیس لپ‌تاپ امکان انتخاب نسخه Core m آن دیگر وجود ندارد، این مسئله زمانی جالبتر می‌شود که بدانیم عنوان “اتمام موجودی” برای این محصول نشان داده نمی‌شود، بلکه شما دیگر امکان انتخاب آن را ندارید. معمولا زمانی که موجودی یک محصول در مایکروسافت استور به پایان برسد و این شرکت قصد عرضه مجدد آن را داشته باشد با پیغام “اتمام موجودی” این مسئله را به کاربران گوشزد می‌کند که در آینده نزدیک محصول مدنظر آنها مجددا برای فروش در سایت قرار خواهد گرفت.

البته این نسخه از سرفیس لپ‌تاپ تنها مدلی نیست که در مایکروسافت استور دیگر قابل خرید نیست. بسیاری از مدل‌ها و رنگ‌های دیگر نیز اکنون در فروشگاه مایکروسافت به اتمام رسیده‌اند که نشانه‌ای محکم از آماده شدن ردموندی‌ها برای عرضه نسل جدید سرفیس لپ‌تاپ است.

منبع :

NEOWIN

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,